x-kom hosting

Stopka forum

acallk
utworzono
utworzono

"Forum komputerowe to najlepsze miejsce na wymianę informacji dotyczących PC. Forum pc może być jedynym źródłem informacji dla niektórych osób. Nasze forum pc może ci pomóc w rozwiązaniu problemu. Forum pc można również nazwać forum windows. System operacyjny windows nie jest dla nas obcy. Forum Windows to jedna z kategorii na naszym forum pc. Komputery to nasza pasja. Komputery to coś co łączy wszystkich członków forum. Komputery to coś więcej niż hobby . Komputery to wspaniała zabawa! "

Witam, ostatnio zauważyłem że na dole forum coś jest napisane :D , najbardziej mnie zirytowało to "Forum pc można również nazwać forum windows" a dlaczego windows a nie Windows I Linux ????? , może przesadzam ale to trochę denerwujące ...... , ludzie którzy odwiedzają to forum moga się poczuć jak na typowym windowsowym forum gdzie każdy kto się pyta o linuxa jest obrażany i nazywany biedakiem bo "Niestać go na cudo jakim jest Windows Vista" ...

Przemek
komentarz
komentarz
ludzie którzy odwiedzają to forum moga się poczuć jak na typowym windowsowym forum gdzie każdy kto się pyta o linuxa jest obrażany i nazywany biedakiem

Jesli pokazesz jako dowod taka sytuacje to zmienimy ta stopke.

Nikt tutaj nie jest obrazany i to nie zalezenie od tego jakiej jest rasy, plci, jaki ma sprzet czy system.

Kapisz ? ;)

acallk
komentarz
komentarz

Hmm no ja jestem dowodem :D , jeżeli ktoś zgadza się ze mną to pisać ! :P , poprosty dodajcie [...]i Linux[...] i po sprawie :]

Przemek
komentarz
komentarz
Hmm no ja jestem dowodem :D

To gdzie Cie obrazono ze masz Linuxa ?

Link poprosze.

P.S.

Zreszta teraz uzywasz XP ;)

necik
komentarz
komentarz

Dodałem "i Linux" ;)

tazman
komentarz
komentarz

My przecież i tak rozwiązujemy problemy powiązane z Windowsem jak i z Linuxem, nie widzę tu żadnej dyskryminacji tego drugiego

acallk
komentarz
komentarz

Dodałem "i Linux"
dzięki :) , zauważyłem a co to wypowiedzi tazmana to niechodzi oto , tu chodziło o sam napis w stopce
  • 4 miesiące później...
Mateo93
komentarz
komentarz

'Forum pc można również nazwać forum Windows i Linux. System operacyjny windows nie jest dla nas obcy. Forum Windows to jedna z kategorii na naszym forum pc.'

Nie żebym się czepiał, ale trochę dziwnie to brzmi, raz Linux a 3x Windows :P

Kamik47
komentarz
komentarz

Kupilem windowsa, i bardzo chcialbym miec Linuxa. Poniewaz jest on lepszym systemem, ale zabardzo nie umiem sie nim poslugiwac.

ludzie którzy odwiedzają to forum moga się poczuć jak na typowym windowsowym forum gdzie każdy kto się pyta o linuxa jest obrażany i nazywany biedakiem bo "Niestać go na cudo jakim jest Windows Vista" ...

IMO Jesli tak piszesz to znaczy ze sam tak uwarzasz!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.