x-kom hosting

"Usługa" PP

elektry
utworzono
utworzono

Witam kupiłem telefon komórkowy w Sobotę (23.05.09r.) Pieniądze wpłaciłem w poniedziałek (25.05.09r.) Sprzedający pokrywał koszty przesyłki, wysłał telefon priorytetem z zadeklarowaną wartością na 50zł. Niby paczkę wysłał w środę, nie wiem na ile mu wierzyć, od czasu gdy poprosiłem go o skan potwierdzenia nadania przesyłki kontakt sie skończył, napisał tylko że jeśli dzisiaj nei przyszła to przyjdzie jutro ;|

Co mam robić? Mieć nadzieje ze problem z PP?? Czy oszust??

P.S Czy paczki z zadeklarowaną wartością nosi listonosz czy POCZTEX wozi samochodem??

Kamas91
komentarz
komentarz

on ma niby 31 dni na realizacje

elektry
komentarz
komentarz
on ma niby 31 dni na realizacje

To trochę długo... ;|

Ale okazało sie że sprzedający ma aktualnie 4 aukcje... Sprzedaje pokemony, BMW, i Translator Ang- Pol, na każdej aukcji ma inne dane kontaktowe ale numery konta bankowego są wszędzie takie same ;| Dzisaij sie tłumaczył że telefon wystawił jego kuzyn który jest nie odpowiedzialny, dosłownie mi tak napisał... Normalnie myślałem że nie wytrzymam ze śmiechu żeby takie bajki wymyślać ale ok wyobraźnia ludzka nie zna granic ;| postraszyłem go policją po czym napisał że przypilnuje kuzyna żeby dzisiaj wysłał...

P.S jeśli telefon nie dojdzie do końca tygodnia, myślę żeby sprawę zgłosić do Allegro

Dyni@
komentarz
komentarz (edytowane)

Allegro nie jest mediatorem. Napisz mu że czekasz do 5.06.2009 na skan nadania, lub skan potwierdzenia przelewu zwrotnego, albo udasz się na pobliski komisariat i tak też zrób jeśli nie dopełni warunków. Później negatyw i jeśli będziesz musiał się udać na komisariat POK. Zakładam że na komisariat się nie udasz :) , w takim też wypadku w sobotę wystawiasz zimnego negatywa, piszesz mu maila że z Twojej strony wszystko zostało dopełnione jak należy i nie widzisz sensu negocjacji, robisz to co napisałeś w poprzednim mailu. Bez gróźb, wyzwisk, spokojnie, po mailu w sobotę zrywasz z pacjentem kontakt i czekasz ...

Edit: Co do Twojego pierwszego pytania, nie chce mi się zaglądać na stronkę poczty, ale pocztex to kurier i ma osobną gałaź na poczcie.

Edytowane przez Dyni@

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.