x-kom hosting

Bitument box" home edition"

univega
utworzono
utworzono

Witam , zamierzam zrobic ten wynalazek zeby wyciszyc moj dysk . Zwykle ludze oklejają wnętrze matą bitumiczną .. ja mam inny pomysł..

Czy moge obkleic folią bąbelkową od wewnątrz? czy to cos wyciszy? czy temperatura bedzię taka jaka ma byc? Z góry dzięx za odp.. icon_smile.gif

BlackRaven
komentarz
komentarz

Głupi pomysł. W zasadzie głupi to mało powiedziane. Dysk się oczywiście ugotuje jeśli go obkleisz całkowicie izolatorem takim jak folia bąbelkowa.

univega
komentarz
komentarz (edytowane)

... nie chodzi mi oto zeby dysk obwijac folią ;) Wiesz co to bitumntbox? http://images27.fotosik.pl/197/d2f49998bf9b02ddmed.jpg zamiast maty bitumicznej obkleic Wnętrze CD-ROMA ta folią bąbelkową i połozyc tam dysk ;) juz wiesz o co kaman :)

BlackRaven
komentarz
komentarz

... nie chodzi mi oto zeby dysk obwijac folią

obkleic Wnętrze CD-ROMA ta folią bąbelkową i połozyc tam dysk
A co za różnica? Wykleisz wnętrze folią i wpakujesz tam dysk, to nie będzie ani chłodzenia, ani przepływu powietrza przy dysku = ugotuje się.
Wiesz co to bitumntbox?
Jak sama nazwa wskauje, nie robi się go z folii bąbelkowej...
TCNieI
komentarz
komentarz

co to za bitumenbox bez bitumenu :D co do bąbelków nic Ci nie dadzą, a efekt taki sam jak byś się sam owiną folią :]

koszta zrobienia bitumen boxu ok 30zł biorąc pod uwagę że masz już obudowę po CD-ROMie

Tu masz link do mojego Bitumena: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=105937

univega
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobił bym normalny bitementbox ale nie mam kasy bo wszystko co mam to idze w rower ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.