x-kom hosting

Czy to dobry zasilacz ?

mezicki
komentarz
komentarz

Ta Delta będzie dobra ale jak już kupujesz w Icomp'ie to bierz ten http://icomp.pl/produkty.php?sid=zasilacze_atx-135 . Podaj reszte twojego konfigu

Jakob
komentarz
komentarz (edytowane)

Słabe te zasilacze.

Podaj reszte sprzętu i ile masz kasy na zasilacz.

EDIT:

Sora, nie przeczytałem dokładnie nazwy ostatniego zasilacza. Myślałem że jakiś no name...

Feel słaby.

kozman
komentarz
komentarz

Słabe?

Delta to przecież bardzo dobry zasilacz.

Można brać spokojnie.

Mocne , stabilne wszystkie linie.

Nie ma lepszego zasilacza w cenie do 120 zł.

PaQre
komentarz
komentarz

Modecom MC 350W starczy.Zakładam,że budżet to ok.110zł

Arczi1992
komentarz
komentarz

Płyta główna Gigabayte GA-MA69G-S3H

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.10 GHz

Ram: 2GB

Grafika: Kupuje karte podałem powyzej jaka :)

Jakob
komentarz
komentarz

No to ta Delta wystarczy.

mezicki
komentarz
komentarz

A ile możesz wydać na zasilacz?

Arczi1992
komentarz
komentarz

NIe chciałbym bardzo duzo ale z drugiej str chce miec pewnosc ze to sie nie spali z winy za słabego zasilacza.Jakies 120-140zł zasilacz

mezicki
komentarz
komentarz

No to wejdź na strone www.icomp.pl bo ta karta na allegro jest z ich sklepu. tam zamów tą karte i zasilacz top zapłacisz raz za przesyłke a zasilacz weź ten co wcześniej napisałem

Gość
komentarz
komentarz

http://www.agito.pl/zasilacze/chieftec-gps...CFQUVkgod4BJgCA ja bym wybrał taki (już go wybrałem) ten zasialcz posiadam ja od ponad roku, posiada go też wiele innych osób te zasilacze które podałeś nie są zbyt dobre choć starczą do zasilenia twojej karty. Jak kupisz ten zasialcz to wystarczy ci nawet jak będziesz chciał dokupić w przyszłosći lepsze części a napewno przez całe życie nie będziesz na tych jechał. Ja ci radzę abyś kupił ten zasilacz. Kupując dziś tańszy zasilacz i za dwa lata znowu mocniejszy troche się więcej wykosztujesz więc może warto kupić jeden ale dobry. Nie jest powiedziane że musisz kupować w tym sklepie może znajdziesz na allegro albo gdzieś indziej trochę taniej.

szagus
komentarz
komentarz

Oba będą okej. Feel III jest niezły, ale słabszy od Detly i mało opłacalny - w jego cenie znajdziesz coś lepszego.

Brałbym Modecom MC-350 / Amacrox AX400, a jak chcesz robić kolejne modernizacje w przyszłości to coś jeszcze mocniejszego - Amacrox Warrior AX450.

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Do tego Config'u wystarczy Amacrox 350W

Na pewno będzie lepszy od podanego przez Ciebie Feel'a.

Z tańszych Fortron 350W również bdb zasilacz, stabilny i cichy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.