x-kom hosting

ps2

6frans6
utworzono
utworzono

Czy opłaca się kupować ps2 nowe za 400 , czy lepiej używane i 4 gry za 260 np. te : http://www.allegro.pl/item646852253_2173_k..._pad_4_gry.html

i czy opłaca się przerabiać laser?

Mis776
komentarz
komentarz

nowe ps2 widziałem ostatnio za 300 PLN z EyeToyem :P Tak więc bardziej polecam kupno czegoś takiego, używane konsole są teraz zwykle bardzo zajechane i już nie pociągną długo... Przerabiac się nie opłaca bo orginały coraz tansze (super gierki można nabyć za 20PLN) a piractow to grzech :P

6frans6
komentarz
komentarz

a jakie gierki polecasz do ps2 ?? daj linka do tej nowej

NowakoV
komentarz
komentarz

Resident Evil 4

God of War 1 i 2

Beyond Good & Evil

Onimusha

Devil May Cry 1,2,3

Metal Gear Solid 2 i 3

GTA wszystkie

Gran Turismo 4

SSX

Burnout 3

i mnóstwo innych :D Jak te wszystkie przejdziesz to zgłoś się po następne :)

  • 2 tygodnie później...
WoJT@s
komentarz
komentarz

Ja kupiłem PS2 używaną z 70 grami i dwoma padami za 350 zł i jak na razie nie narzekam, wszystko działa.

A najtańsze nowe, to gdzieś koło 400zł i to bez żadnych gier, więc opłacało mi się kupić używaną.

  • 3 tygodnie później...
InfinityX
komentarz
komentarz

ps2 najlepiej kupic nowe, ponieważ wiele gier tanieje, można ustrzelic także fajne okazje na allegro za grosze. Polecam RPG na ps2 - jest ich mnóstwo i naprawdę wiele z nich wyznacza standardy dla nowości na rynku. Z takich rarytasów polecam:

a) seria Suikoden

b) seria Final Fantasy

c) seria Dragon Quest

d) seria Chrono

e) seria Shadow Hearts

f) seria STAR OCEAN

Cold
komentarz
komentarz

Jak ps2 to tylko nowe bo mają problemy z czytnikami ;) A tak z drugiej strony to jakiś czas temu kupiłem mocno zjechanego xbox360 z rodem za 150zł, naprawiłem, kupiłem akcesoria i gry po czym gdy kończyła się gwara na naprawę sprzedałem za 600zł i dołożyłem 200zł i kupiłem nowego z dyskiem ;). Za nowego ps2 można kupić 360 z rodem, naprawić, kupić pada i gry bądź przerobić konsolę i jak się kończy gwara na przeróbkę sprzedać z zyskiem i kupić nowego za 100-200zł więcej ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.