x-kom hosting

Dylemat w wyborze zasilacza

Abra
utworzono
utworzono

Witam.

Niedługo zamierzam zakupić zasilacz, do owego zestawu:

Procek Dual Core E2160 1.8Ghz (po zakupie zasiłki zamierzam podkręcić tyle na ile płyta głowna pozwoli - czyli niewiele ;) )

Płyta Gigabyte GA-945GCM-S2L

Ram 1Gb

Grafika HIS hd4670 IceQ (do tego właśnie chce zakupić zasiłkę)

+ Jeden dysk 160gb i jedna stacja DVD ROM

Jak widać powyższy config wiele nie potrzebuje.

I tu pytanie, ponieważ chciałbym zakupić Topower SilentEZ 400W i czy ten zasilacz da rade bez żadnych problemów utrzymywać stabilnie mój config? Czy warto dopłacić np. do tego Corsair 400W

Problem w tym, iż corsair chwilowo niedostępny w komputroniku, gdzie właśnie tam chciałbym zrobić zakup, ponieważ ów sklep znajduje sie w moim mieście i bezsensu byłoby płacić +przesyłke, a wiadomo do ręki to do ręki :)

Ewentualnie gdyby ten corsair byłby dużo lepszy kupiłbym w innym sklepie przez internet...

rafalluz
komentarz
komentarz

Oba dadzą sobie radę bez problemu. Bierz Topowera, jak zależy Ci na odpinanych kablach, jak nie, to Corsair ma lepsze +12V (26A vs 30A, jak mnie pamięć nie myli).

Jakob
komentarz
komentarz

Corsair jest lepszy, a niedużo droższy. Ja bym brał właśnie Corsair'a ;)

szagus
komentarz
komentarz

Oba będą bardzo dobre.

Także fajnym zasilaczem w tej cenie (może ciut niższej) jest Amacrox Warrior AX450.

marcinx26
komentarz
komentarz

ja polecam topowera , odpinane kable , i jest naprawdę cichy , mam wersje 500 wat i jest naprawdę cichutki , nic nie słychać naprawdę ma te 19 db :) musisz ucho przyłożyć do zasilacza żeby go słyszeć :)

bez przesady , linie 12 v ma wystarczającą :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.