x-kom hosting

Pytanie Plagiat?

JoGr1954
utworzono
utworzono

Witam. Otóż chcę założyć strone. Wybraliśmy już nazwę lecz sprawdziliśmy jest już taka zarejestrowana. Czy np jak jst juz xxxxracing.pl a ja zaloze xxxx-racing.pl to bedzie plagiat? Badź racing-xxxx.pl/xxxxracing.pl ?? Dużo domen jest zarejestrowanyc hlecz nie są używane. POMOCY!

PS. Nie wiedziałem czy dobry dzialł wybrałem.

daje +

Katastrofa
komentarz
komentarz

to nie jest prosta odpowiedz

jezeli to jest firma i ma zarejestrowaną nazwe itd to będzie plagiat ale jeżeli nie to smialo mozna zakąldac - ale jeśli to faktycznie jest ta nazwa to propronuję pomyslec nad jakąś lepsza :P

nitro07
komentarz
komentarz

założnie podobnej domeny nie jest plagiatem, chyba, że w jej treści użyjesz nazwy własnej np. zastrzeżonego znaku towarowego, generalnie tworzenie podobnych domen nie jest korzystne jeśli chcesz zaistnieć w sieci z nowym projektem

przemek980
komentarz
komentarz (edytowane)

Gdyby wziąć to na tzw. "chłopski rozum" to domena jest inna, więc nikt nie ma do czego się czepić, aczkolwiek warto pomyśleć nad inną nazwą.

Jakob
komentarz
komentarz

Jeśli hosting oferuje daną domenę, to możesz brać i nikt Ci nie powie że plagiat, no chyba, że ktoś wcześniej tą domenę zarejestrował.

JoGr1954
komentarz
komentarz

Znaczy ja chcę brać domene .pl i te nazwy są wolne co chce brać w .pl lecz w com.pl .com .net są zajete czy to będzie plagiat?

Jeszcze jedno mam domene załóżmy xxxxxx.pl już jest zajęta czy ja mogę zrobić domene xxx-xxx.pl (nie jest jeszcze zajeta) to bedzie plagiat? Bo nie chcę mieć problemów, ani nie chce od nikogo kopiować... Wszystkie nazwy co wymyślone mieliśmy są na którejś domenie zajęte;/ nie mam już pomysłu.

Jakob
komentarz
komentarz

Raczej nie będzie to plagiat, bo jeśli dany hosting oferuje taką domenę to powinno być legalne.

JoGr1954
komentarz
komentarz
Raczej nie będzie to plagiat, bo jeśli dany hosting oferuje taką domenę to powinno być legalne.

To raczej czy na pewno/?? Bo nie chce mieć doczynienia z prawem.

piku
komentarz
komentarz

Po pierwsze domena, po drugie co ważne - by nie kopiować elementow, menu itp strony. Wymyśl coś oryginalnego. Nawet gdy nazwa strony jest podobna, postaraj się o inny układ graficzny i rozkład merytoryczny.

JoGr1954
komentarz
komentarz

Nic nie będzie kopiowane tylko żeby nie było tak że będe musiał zamknąć forum ponieważ będzie nazwa ta sama tylko będzie się różniła domena .pl/.com

przemek980
komentarz
komentarz

Nie masz powodu do obaw. Jeśli nic nie skopiujesz to spokojnie zakładaj domenę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.