x-kom hosting

Pomoc w dobraniu zasilacza

izarc
utworzono
utworzono

procek: AMD sempron 64 3000+ 1.8

RAM:1gb 400Mhz ddr

karta graficzna:GF 7300GT

zasilacz:FEEL -350ATX

plyta:gigabite GA-K8N51GMF-9

Jaki zasilacz do tego zeby karta smigala? ,bo ten co teraz mam czarno widze,jeszccze przy o/w procka i karty.Dzieki z gory za pomoc.

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli zasilacz to Modecom Feel III to może zostać. Jak jakiś inny FEEL, czy Modecom Feel I lub II to wymień go na Fortrona 350W z allegro - koszt ok. 60zł.

@ down

poprawiłem :)

PaQre
komentarz
komentarz
Jeżeli zasilacz to Modecom Feel III to może zostać. Jak jakiś inny FEEL, czy Modecom Feel I lub II to wymień go na Fortrona 450W z allegro - koszt ok. 60zł.

350W

Zgadzam się z szagusem Fortron będzie dobry do tego sprzętu.

izarc
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak sprawdzic czy 3 czy 1? na zasialczu nic takiego nie jest napisane.

PaQre
komentarz
komentarz

Jeśli na zasilaczu nie pisze liczby to znaczy,że masz Feela 1.Wymień zasilacz na podanego wcześniej Fortrona.

izarc
komentarz
komentarz

Przepraszam ze odswieze watek,a co powiecie na ten zasiacz lepszy od fortona mozna go spokojnie brac do mojego sprzetu? ZASILACZ 300Watt

QTechnology QT-01300 R300

link do allegro-http://www.allegro.pl/item645763458_wysokiej_klasy_markowy_zasilacz_300watt_lublin.html

szagus
komentarz
komentarz

Fortron jest o niebo lepszy. Ten QTechnology jest może nie beznadziejny, ale bardzo słaby i niepewny.

Mateusztbg
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli config ma zostać bez zmian to Amacrox 350W wystarczy i się nawet nie spoci :).

chichy i stabilny, wielu znajomych go ma i nie miało nigdy z nim żadnych problemów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.