x-kom hosting

Emulacja windowsa xp pod windowsem 98

trup
utworzono
utworzono

Witam, wiec tak od rasa szukam programu, jakiegos emulatora dzieki ktoremu bede mogl uruchomic programy pod windowsa xp na windows 98 SE, i jak dotad naczytalem sie o jakis ntfs'ach partycjach poradach zainstaluj xp wywal 98 glowa mi peka nic nie znalazlem. Probowalem przeszukac to forum i inne, nie mam zamiaru meczyc sie z 1700 wynikami w ktorych topic nie mowi nic konkretnego, nie zainstaluje windowsa xp z przyczyn technicznych, a sprawa jest dla mnie cholernie wazna, pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Program nazywa się VMware http://www.vmware.com/

trup
komentarz
komentarz

dzieki za pomoc, 145mb hmm zobaczymy

Gość
komentarz
komentarz

Ten program emuluje cały komputer, ale musisz mieć dobry procek i dużo pamięci.

trup
komentarz
komentarz

jesli dobry oznacza wiecej niz 300 mhz i 128 ram, to nie mam takiego, ale sprobuje, no ale w takim razie gdy to nie wypali, jest jakas alternatywa

Gość
komentarz
komentarz

trup, Windows XP potrzebuje do pracy przynajmniej 128Mb, jeżeli chcesz go odpalić pod Win 98 to potrzebujesz min.256, a alternatywy raczej nie znajdziesz.

trup
komentarz
komentarz

oj lipa, chyba nie mam innego wyjscia jak 3 partycje dwie pod system, trzecia na "plac zabaw"

tomq90
komentarz
komentarz

No albo zainstaluj XP ;p

Normalnie na twoim kompie pójdzie !

Kolega miał podobny sprzęt tyle samo ramu i procka i mu działał dobrze :P

trup
komentarz
komentarz

Ok, mam xp na plycie bootowalnej, probowalem odpalic instalke no i lipa, ustawienia bootowanie w biosie CDROM, A, C

Jak przystalo na moj komputer plytki nie bootuje, nie mam pojecia czemu.. Znow sie naczytalem o MBR jego czyszczeniu, i znow mam metlik w glowie, moglbym ta instalke odpalic z wiersza polecen, po zapoznaniu mojego kompa z NFTS, jednak chcialbym wiedziec czemu jej nie bootuje i jak temu zaradzic.

:

Motherboard ID 03/16/2000-598MVP-686A-2A5LEF0AC-00

Motherboard Name FIC VA-503A

CPU Type AMD K6-2, 300 MHz

OS Name Microsoft Windows 98 SE

OS Language English (United States)

DYSK jest pod ata, cd-rom pod ASPI

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.