x-kom hosting

Pomieszane skróty

NumeroUno
utworzono
utworzono

Witam, jest to mój pierwszy post i mam nadzieję nie ostatni :)

Otóż byłem na wycieczce, a kiedy wróciłem ujrzałem to:

http://www.f4a.eu/uplGRA/11811433455340.jpg

Ojciec jak widać ustawił otwieranie w explorerze (nie jestem pewny :P - standardowo był paint, potem sam się bawiłem).

A więc tak na jaki plik wykonywalny zmienić otwieranie się plików, by działały sprawnie? Proszę sprawdzone odp. a nie może to, może tamto, chyba że pomocne:

Próbowałem:

- IE

- cmd.exe

- explorer.exe

Żaden nie działa. Windows 2000 PRO SP 4 :)

dar55
komentarz
komentarz

przede wsyztskim to nie sa programy czy pliki tylko skróty do programów , powinienieś kliknąc i sprawdzić czy odwołanie linku jest aktualne, możesz poprostu nie miec tych programów lub stracić ścieżkę do nich

NumeroUno
komentarz
komentarz

Racja, skróty.

Co do programów to jak pisałem on tylko zmienił domyślny program otwierający te programy ... Są one w swoich miejscach po prostu dał otwórz za pomocą, wybierz program, paint, OK.

I teraz dla wszystkich *.lnk jest przypisany program otwierający je - tu paint .. Czekam dalej :)

Przemek
komentarz
komentarz

Otwierasz jakies okienko:

Narzedzia -> Opcje folderow -> Typy plikow i tam szukasz i zmieniasz ;)

NumeroUno
komentarz
komentarz

Dzięki, ale to jest nic ..

To tak samo jakbyś otwórz za pomocą / wybierz program.

Na liście nie ma rozsz. .lnk ...

Proszę o podanie nazwy pliku, który otwiera aplikacje (pliki exe).

Nie znam się na tym za bardzo, ale to chyba będzie jakiś standardowy interpretator, który otwiera te wszystkie programy w oknach (brzmi trochę lamersko, ale nie za bardzo się znam :)).

Więc proszę o pomoc.

dar55
komentarz
komentarz

stary ci lekko kręci , niech ktoś spróbuje tak zrobić by mieć ten sam efekt co numero uno (otwierając paintem) :mowiciel:

NumeroUno
komentarz
komentarz

Nom najlepiej na tym OS'ie co ja :)

Zaznaczając jakiś skrót i otwierając ten te rozszerzenia (.lnk) paintem...

Spróbujcie tak zrobić i powrócić do wcześniejszego stanu, jak się wam uda i powiecie ocb to będę wdzięczny :) Nie chce mi się reinstalować systemu przez takie coś ..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.