x-kom hosting

Wymiana zasilacza

bemol911
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich mam zamiar wymienić mój zasilacz ModeCome Feel I 400W na coś lepszej firmy, konfiguracja mojego komputera w sygnaturce, zasilacz ma mieć moc minimum 430W ponieważ w wakacje będę robił upgrade komputera, a cena ma nie przekraczać 200zł do tej pory zainteresowały mnie 2 zasilacze: klik i klik oceńcie je lub zaproponujcie coś lepszego

Ewentualnie mogę dołożyć do tego: klik

ner
komentarz
komentarz

Osobiście brałbym Pentagram - moim zdaniem nie zawodny i jeden z najlepszych na rynku

Trosze ponad limit ceny ale może się skusisz http://www.allegro.pl/item647984971_zasila..._cichy_wwa.html

bemol911
komentarz
komentarz

To już wole dołożyć do tego: klik

Qanitro
komentarz
komentarz

szef gps bedzie dobry

djmakus
komentarz
komentarz (edytowane)

ten szef będzie mocniejszy od tego Pentka

ten OCZ będzie mocniejszy od tego szefa

oprócz tego można pomysleć nad Corsair'em 400W (o ile nie będziesz chciał sobie wsadzić jakiegoś GTX275 :P ) który też jest trochę mocniejszy od szefa

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

Zamierzam wymienić płyte główną na jakąś pod phenoma, procka na phenoma, grafike na Radeona hd 4850 i dołożyć RAMu

ner
komentarz
komentarz (edytowane)
Zamierzam wymienić płyte główną na jakąś pod phenoma, procka na phenoma, grafike na Radeona hd 4850 i dołożyć RAMu

Może coś takiego?? http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,41921/ sporo ponad limit

bemol911
komentarz
komentarz

W kalkulatorze mocy wyszło mi że po modernizacji komputer będzie pobierał ok 375W wiec dobra 400w powinna starczyć

djmakus
komentarz
komentarz

a Corsair jest taką dobrą 400W

360W na 12v to sporo ;)

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki wszystkim, kupie Corsaira 400W a jak starczy kasy to 450W

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Kup Chiefteca 450W

Sam mam taki zasilacz i ciągnie juz sporo czasu e6550@3,6 ghz 4gbddr2, 2 hdd, 8800GTS, cichy i stabilny.

Jeśli taniej to jak najbardziej Amaxrox 400W do Twojego sprzętu będzie akurat.

PaQre
komentarz
komentarz
Kup Chiefteca 450W

Sam mam taki zasilacz i ciągnie juz sporo czasu e6550@3,6 ghz 4gbddr2, 2 hdd, 8800GTS, cichy i stabilny.

Ekhm...Za tą cene ma Corsaira 400W,który jest lepszy od Chiefteca 400W/450W.

Jeśli taniej to jak najbardziej Amaxrox 400W do Twojego sprzętu będzie akurat.

On ma zamiar wymieniać części w kompie a ten Amacrox może być za słaby.

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Co do kalkulatora - ten bardzo często przekłamuje. Jak wyjdzie Ci 400W tzn. że prawdopodobnie wystarczy Ci dobre 300W.

Brałbym Corsair 400W w tej cenie - będzie rozsądny zapas mocy na ewentualną rozbudowę.

Dobrym wyborem będzie też Amacrox Warrior AX450 (400W), który jest minimalnie słabszy, a kilkadziesiąt złotych tańszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.