x-kom hosting

PSP

karolcia008
utworzono
utworzono

Mam problem, chcę kupić bratu na Dzień Dziecka PSP. Nie wiem , które jest lepsze. Czytałam, że 3004 mają nieciekawy ekran, a 2004 są wolniejsze. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

;)

Kamix
komentarz
komentarz

3004 ma właśnie lepszy ekran.

2004 nie jest wolniejsze, bo hardware ma praktycznie takie same.

karolcia008
komentarz
komentarz
3004 ma właśnie lepszy ekran.

2004 nie jest wolniejsze, bo hardware ma praktycznie takie same.

Dziękuję za pomoc, ale w takim razie który jest lepszy?

Marooooo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecam 2004, ale to dlatego, że takie właśnie mam :) , ale.... nie mówię obiektywnie bo nie miałem okazji sprawdzić 3004

Powiem tak, z moim PSP nie mam żadnych problemów a mam je już od roku. Powiadasz, że 2004 wolniejsze? Nie wiem czy wolniejsze, ale w funkcjonowaniu to nie przeszkadza (o ile jest wolniejsze). Gram w gry, oglądam filmy, słucham muzy, korzystam z neta i jestem z niego jak najbardziej zadowolony :)

Mis776
komentarz
komentarz

3004 jest lepsze :P Ma wygodniejszego krzyzaka, mikrofon, większa gama kolorów, pięciokrotne zwiększenie kontrastu, podwojona szybkość reakcji LCD, Wysoka rozdzielczość wyjścia TV, Powłoke antyodblaskową :)

KarolTD
komentarz
komentarz (edytowane)

po zmianie softu na m33, Psp 200x staje się o wiele lepsze niż 300x... Jest masa aplikacji na przerobione psp, łącznie z 5 poziomem kontrastu, słuchaniem muzy podczas grania, odpalanie gier z karty pamięci...itd. Kształt jest ten sam. Plusem 300x jest mikrofon. Reasumując PSP 200x jest lepszym wyborem. Według mnie... !

// dodam że jak narazie PSP 300x nie da się przerobić.

Mis776
komentarz
komentarz

Ale już trwają prace na nowymi softami do 3004, to kwestia kilku miechów. Pojawiły się plotki o tym, ze juz zaa miesiac można się doczekać nowego softa :P A co do softów to żaden Ci nei da atyodblaskowej powłoki na ekranie :)

KarolTD
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla samej antyodblaskowej powłoki nie będę wydawał 100zł więcej :D poza tym chodzi Ci o soft m33 ? Bo jak nie to te softy według mnie niczego sensownego nie wprowadzają... I raczej wątpię żeby oryginalny soft pozwalał na odpalanie gier z karty pamięci.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdecydowanie 200x , bez porównania .

Qanitro
komentarz
komentarz

300x jest lepszy, jezeli masz kase na gierki i tyle

lepszy ekran, mikrofon, skype, gg itd...

na pewno niedlugo bedzie sie go dalo odblokowac, to wtedy bedzie suuuper;d

po odblokowaniu 200x tez jest super; jednak w/w rzeczy nie posiada

Mis776
komentarz
komentarz
Dla samej antyodblaskowej powłoki nie będę wydawał 100zł więcej :D  

Różnica ceny to 50 PLN np. na komputroniku :P Za ta cene warto dopłacic by miec lepszy wyświetlacz, mikrofon i wygodniejsze krzyzaczki :P

KarolTD
komentarz
komentarz

Oj każdy zdanie może mieć inne, gg, skype można mieć i w 200x, jak narazie cicho na temat m33 dla 300x...lepszy wyświetlacz, zgadzam się ale jak bym tego w artykule nie przeczytał to raczej bym nie zauważył, mikrofon można dokupić tak jak masę innych rzeczy...lecz pandora na 300x nie działa i to według mnie jest argument kulminacyjny...oczywiście psp 300x nie jest złe jak ktoś ma kase na gry :D Od siebie polecam 200x

Mis776
komentarz
komentarz

Właśnie przeczytałem o PSP go! i radziłbym poczekać aż wyjdzie ono :P na 80 % będzie lepszy od poprzedniczek, a jeśli nie to ich ceny spadną nawet o 50 % :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.