x-kom hosting

Drukarka drukuje na czerwono :/

Pablo69
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Po zakupie i wsadzeniu nowego kartridża z czarnym tuszem wystepuje problem a mianowicie taki, że zamiast czarnego drukuje na czerwono :/

Moja drukarka do Canon Mp140 ;)

Co mam zrobić? Dodam, że jeżeli chcę skserować coś i daję na wydruk czarno biały (bezposrednio na drukarce) to drukuje na czarno ;)

Pozdrawiam i Dziekuję z góry

Rycerz
komentarz
komentarz

Sprawdź ustawienia drukarki, a potem zarządzanie koralami.

Pablo69
komentarz
komentarz

sprawdziłem... to nie to

Mephic
komentarz
komentarz

Miałem podobnie na Canonie, pomogło oczyszczenie głowicy. Z czasem problem powrócił, w końcu okazało się, że głowica do wymiany. Nie wiem na ile miało to związek z drukowaniem w różnych kolorach (bo raz na czerwono, raz na niebiesko itd.), ale w końcu drukarkę wymieniłem ;)

Pablo69
komentarz
komentarz

napisalem tutaj w oczekiwaniu na jakies rozwiązanie... wiem, że najlepszym sposobem byłoby isc do serwisu :/

Powiem jeszcze, że to na pewno coś w ustawieniach bo jeżeli daje sprawdzanie dysz i test kolorów to wtedy wszystko jest normalnie i czarny tez na swoim miejscu :D

Pozdrawiam

REVOLTA
komentarz
komentarz (edytowane)

ustaw 'print as image'

prawdopodobnie masz tak z .pdf

pozdro

ps - dodam ze mój canon widzi nowe kartridze jako puste... zostanie do doświadczeń...

Pablo69
komentarz
komentarz

Nie, to nie z .pdf

Ktoś ma jakiś pomysl?

Mo też widzi jako puste ;) Ale już 4 raz wymieniłem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.