x-kom hosting

Problem z Wentylatorem w Modecom Feel 500W

SeBo232
utworzono
utworzono

Witam was, Posiadam zasilacz Marki Feel Modecom 500

I ostatnio pojawił się problem.. mianowicie Wiatrak od zasilacza zaczął Pierdzieć... Tak jakby obcierał o coś.

Postanowiłem go rozkręcić, wiatrak wydawał się w porządku, przeczyściłem i wstawiłem znowu.. Problem nadal występuje.

Macie może jakieś pomysły? Powoli doprowadza mnie do szału.

Dodam iż, nie jest tak ciągle, raz wiatrak pracuje cichutko - a raz Jak czołg... Zauważyłem, że zaczyna tak robić jak zwalnia.. (Chyba)

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

Gość
komentarz
komentarz

A to nie czasem wiatrak w zasilaczu tam sprawdź

SeBo232
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak to ten wiatrak, jestem pewien..

Tylko stało się to nagle..

On zwalnia i nagle tak jakby obcierał o coś, sprawdzałem czy o coś obciera, nie obciera. A problem nadal jest

BlackRaven
komentarz
komentarz
A to nie czasem wiatrak w zasilaczu tam sprawdź
Przecież napisał ze to w zasilaczu...

Naoliwiłeś wentylator? Tutaj masz poradnik jak to zrobić. Jeśli nie pomoże pozostaje wymiana wentylatora w zasilaczu (tzw. fanswap).

Gość
komentarz
komentarz

Heh mam ten sam problem , a właściwie miałem . Mój zasilacz nie był przykręcony na wszystkie śrubki co powodowało kilkustopniowe przechylenie się zasilacza . Gdy dociskałem go do góry to "pierdzenie" ustawało , a po chwili znowu.

Przykręć zasilacz na wszystkie śrubki ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.