x-kom hosting

[Rozwiązany]Vista i dziwny komunikat błędu

AKSORZ
utworzono
utworzono

Jest problem u mojego kolegi , otóż podczas instalacji gry występuje taki komunikat:

>SetupNew/setup.cpp (140)

PAPP:

PVENDOR:

PGUID:

$15.0.0.498

@Windows Vista Service Pack 1 (6001)

IE Version 7.0.6001.18000

c9e159eb0c5df10dm.jpg

Cóż to oznacza jakiś błąd z service packiem ?

SouljaBoy
komentarz
komentarz

SetupNew\setup.cpp (135)

PAPP:

PGUID

$

@Windows Vista Service Pack 1 (6001) IE 7.0.6001.18000

O1: Patch potrzebuje około 3GB wolnego miejsca na partycji, na której została zainstalowana gra.

O2: Zrestartuj komputer w trybie Bezpiecznego dostępu do Internetu i ponownie spróbuj zainstalować go ponownie

O3: Patch wymaga .NET Framework 1.1, 2.0, 2.0SP1 lub 3.0 (prosimy nie instalować wersji 3.0SP1 albo 3.5 Beta. W przypadku ich instalacji trzeba usunąć wszystkie wersje .NET I zacząć proces od początku) Użytkownicy 64bit potrzebują także 2.0, 2.0SP1, 3.0

Informacja: patch wymaga minimum .NET 2.0, niezależnie od systemu operacyjnego.

O4: Pliki patcha muszą znajdować się w tym samym folderze i mieć takie same nazwy gdyż aplikacja umożliwiająca instalację nie pozwoli doprowadzić jej do końca w przypadku jakichkolwiek różnic. Zobaczcie http://witcher.wikia.com/wiki/1.4_patch aby dowiedzieć się więcej.

AKSORZ
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki , widziałem już ten temat odnośnie dodatku do Wiedźmina jeszcze nie testowałem ale nie wydaje mi się żeby pomogło.Ja podejrzewam że tu chodzi o to że system jest 64bit więc potrzebna będzie reinstalka Visty na 32bit.

Niestety nie pomogło jutro jadę z instalką Visty 32bit :(

Huraa udało się.

Otóż pomimo reinstalki systemu gra nie chciała odpalić.Nawet zainstalowałem Net Framework 3.5 i nic.

W końcu użyłem innej instalki tej samej gry i poszło ... wniosek plik setup.exe na jednej z płyt musiał być w jakiś sposób uszkodzony.

Edytowane przez AKSORZ

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.