x-kom hosting

Jaki zasilacz do Athlon X2 6000+ i HD 4850?

Marcind4
utworzono
utworzono

Witam

Prosiłbym o pomoc w wybraniu zasilacza ponieważ w ciągu kilku miesięcy spaliłem już 3 lecz koleś ze sklepu dalej mi wciska shit typu Mustang i Incore a za Amacroxa kaze mi doplacic 300zl :blink:

Aktualnie mam zasilacz Mustanga podobno 450. Wszystkie nowsze gry po 10 min wyłączają mi kompa wydaje mi się że to wina tego zasilacza.

Mój sprzęt:

Gigabyte GA-M56S-S3

AMD Athlon 64 X2 6000+

ATI Radeon HD 4850

4 GB GoodRAM GR800 400Mhz

Segate 500 GB

Napęd Samsunga

Nie zamierzam podkręcać

//tytuły tematów formułujemy konkretnie

//BlackRaven

falcon1984
komentarz
komentarz

@up

Chyba jaja sobie robisz z tymi zasilaczami

Ja proponuje brać Corsair VX 450W (dość drogi ale wart swej ceny: bardzo cichy i stabilny). Nie będziesz miał z nim problemów

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

każdy z nich podźwignie hd4850 i 6000+ i wszystkie są lepsze od podanego przez autora mustanga

autor tematu nie podał konkretnej kwoty więc podałem przykłady najtańszych

falcon1984
komentarz
komentarz
każdy z nich podźwignie hd4850 i 6000+ i wszystkie są lepsze od podanego przez autora mustanga

autor tematu nie podał konkretnej kwoty więc podałem przykłady najtańszych

Delta i Modecom 350W nie uciągną tego sprzętu. Tam jest Radeon 4850 i dość prądożerny AMD 6000+

Gość
komentarz
komentarz

tak wiem że producent zaleca 450W ale w porównaniu z tym mustangiem450W i delta i mc350 to potwory. Jeśli ten 6000+ to nie windsor to raczej taki prądożerny nie jest.

czy ty się tylko mocą sugerujesz? delta350W ma podobne parametry(prócz 80+) do fortrona GLN do którego pretensji nie miałeś

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecę Ci:

Modecom MC-400

Amacrox Warrior AX450

Chieftec 400W / 450W

Pentagram Silent Force 460W / 500W

OCZ 500W

Tagan / Tacens 420W

BeQuiet 400W / 450W

Corsair 400W / 450W

Enermax 425W

MC-350 może i dałby radę, ale lepiej w tym wypadku dołożyć do czegoś ciut mocniejszego.

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Z takich tańszych godne uwagi sa również:

Chieftec 350W

dosyć cichy, stabilny.

Amacrox 350W

dadzą radę nawet po rozbudowie komputera.

Lecz na Twoim miejscu wybrał bym Chiefteca 450W.

Mój pracuje już pół roku z configiem:

c2d e6550 @3,6ghz, p35 ds3r, 2x250gb,8800GTS i nigdy nie było z nim żadnych problemów, cichy, stabilny.

dem
komentarz
komentarz

Ja ci moge puścić zupełnie nowego Tagana 400 II U33 na 3 letniej gwarancji w pudełeczku zafoliowany.Cena do dogadania;].

Marcind4
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc zastanowię się nad Chieftecem 450W a Amaroxem 450W.

Dodam jeszcze ze procek to nie Windsor

Gość
komentarz
komentarz
Lecz na Twoim miejscu wybrał bym Chiefteca 450W.

Mój pracuje już pół roku z configiem:

c2d e6550 @3,6ghz, p35 ds3r, 2x250gb,8800GTS i nigdy nie było z nim żadnych problemów, cichy, stabilny.

MateuszTbg Już w kilku tematach widzę ten sam tekst xD

Oczywiście ja również polecam tego Chiefteca 450 ;)

I myślę że to byłby najlepszy wybór :]

PaQre
komentarz
komentarz (edytowane)

KrakoQ

Po co się męczyć pisaniem jeśli można prosto i szybko dać CTRL+V i po sprawie :D

Także polecam Chiefteca 450W,wbrew obiegowej opinii wcale nie jest głośny,nie słyszę go nawet przykładając do niego ucho i jest stabilny.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Potwierdzam, słyszę o nim, że jest głośny, ale ja go wcale nie słyszę. Dopóki siedziałem na integrze, to komp był cichutki. Jak wsadziłem grafikę sytuacja się trochę zmieniła ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.