x-kom hosting

PCvs Konsola

Cold
utworzono
utworzono

Witam. Ponieważ od dawna nie mogę się zdecydować na własnego laptopa czy pc znalazłem inne wyjście mianowicie konsola.

Na cały wydatek mam ok 600zł i zastanawiam się nad dwoma rzeczami.

1.Własny pc + monitor

2. Xbox360

Wiem, że x'a można kupić już za 400zł bez gier, ale nie wiem czy można go podpiąć do monitora i kompa.

Jeśli możecie to doradźcie. coś. Weźcie pod uwagę, że mam w pokoju (współdzielonym z bratem telewizor 25 cali.)

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym brał xboxa ze względu na gry oraz grafikę, choć za 400zł to nie sądzę abyś kupił 360

NowakoV
komentarz
komentarz

Kupuj xboxa :) Na PC się nie da grać :P (zaraz ktoś mnie za to zabije)

Superyaa
komentarz
komentarz

na pc za 600 zł z pewnością

nie da grać
falcon1984
komentarz
komentarz

Potwierdzam zdanie Nowakova, granie na konsoli to zupełnie inna sprawa jak na PC. Jak dla mnie o wiele fajniej się gra na konsoli, większy komfort, mniej problemów, pad w dłoni i nic cię nie interesuje że trzeba patcha instalować, sterowniki wgrywać czy że mam zasilacz za słaby :P

Superyaa
komentarz
komentarz

ale za to gra w FPS to porażka...

adasko887
komentarz
komentarz
ale za to gra w FPS to porażka...

To ty chyba nigdy w FPS na Xboxie nie grałeś. Granie w FPS to cud. Gałki są tak dobrze rozmieszczone i wykonane, że po 10-15 minutach będziesz sadził heda za headem. Bierz Xbox-a, bo naprawdę warto.

falcon1984
komentarz
komentarz

Dokładnie, FPS-y na boxie to cud-miód sprawa. Grałem w obydwa cod'y, gearsy i celowanie jest tam bardzo wygodne. Jak trochę pograsz to szybko się przyzwyczaisz i można spokojnie head shooty robić :D

bartiii94
komentarz
komentarz

a ceny gier na xboxa zastanawiales sie nad tym :blink:

kozman
komentarz
komentarz

Przecież ceny są stosunkowo przystępne.

Bardzo podobne do tych z PC.

Zawsze można też kupić tańsze ze starego X'a

Ostatnio zdobyłem xboxa classic.

Jestem zadowolony, częściej grywam na nim niż na PC.

(może to z braku już jakichkolwiek ambitnych gier na pieca w które nie grałem)

W FPS'y gra się fajnie, pad to nie myszka ale daje satysfakcję gdy skroisz kilka głów z AK47 :D.

Ja zbieram również na X360.

Jako kiedyś zagorzały fan gier na PC teraz polecam konsole.

Świetna zabawa we 2 czy więcej osób.

mikolaj230
komentarz
komentarz

Bierz xboxa. Za 600 nie kupisz porządnego PC-ta (chyba że używanego), który odpali ci gry w jakości xboxa. Chyba że potrzebujesz kompa do czegoś innego niż grania. Ale jeżeli chciałbyś sobie kupić porządnego kompa, to musisz się liczyć z wydatkiem co najmniej 2000 zł.

pawePL
komentarz
komentarz

Nie co się zastanawiać xbox 360 będzie najlepszy rozwiązaniem ja mam ps2 j jak gram w Blacka to head prawie cały czas leci :D Sie przyzwyczaisz masz wie krza frajdę w fps nie będziesz się martwił co z przyszłością ze gra Ci nie pójdzie :) A jak będzie Ci bardzo przeszkadzało to możesz kupić taki sprzęt co podłączasz myszkę i klawiaturę :) A i na xboxie będziesz mógł w pograć w multiplayer :) I na xboxa ładne gry wychodzą :D Ja miałem tez problem z wybraniem xboxa 360 a kompa ale kopiłem kompa bo już coś rzadko gram w gry :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.