x-kom hosting

Czyszczenie komputera...

Danci
utworzono
utworzono

Witam. Moglibyście mi podać jakieś programy do czyszczenia rejestru. defragmentacji i ogólnego oczyszczania komputera na Viste HP x64? Na starym kompie miałem taki poradnik bodajże użytkownik Matix czy coś takiego, ale szukałem w poradnikach i go nie ma...

jedyne co mam na kompie to CCleaner... Nada się?

Aha i wiem, że trzeba specjalną kolejność w używaniu czyli czyszczeniu kompa zachować... Jak to po kolei robić - prosze napiszcie.

dem
komentarz
komentarz

Ccleaner + jakiś dobry antyvir co by zobaczyć czy nie ma jakiś trojanów i innych syfów. Ewentualnie zrobić formata ;].

Danci
komentarz
komentarz

Jezu nie chodzi mi o format taki rutynowy clean systemu ;d

Wiem, że podstawa to antivit i spybot

potem chyba cos w stylu ccleaner

a potem chyba do czyszczenia rejestru tak (co?)

i na koniec defragmentacja tak (co?)

marcinx26
komentarz
komentarz

resjestr możesz też wyczyścić ccleanerem ( przynajmniej tak mam na xp )

Banita85
komentarz
komentarz

Ja od siebie polecę program TuneUp utilities jest to pakiet typu wszystko w jednym i jak na tego typu rozwiązania sprawuje się bardzo dobrze. Są oczywiście programy lepsze typu właśnie CCleaner do tego O&O defrag czy podobne, jednak w TuneUp masz czyszczenie rejestru, dysku, defragmentację dysku i rejestru optymalizację RAM (o ile ktoś tego w ogóle używa) itd. w jednym pakiecie, a starszą wersję można dostać nawet za free (był dodany do jednej z gazet o tematyce IT reklamy jednak nie będę robił :)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ccleaner jest najlepszy :)

Danci
komentarz
komentarz

Aha to najpierw robić CCleanerem Czysczenie dysków, potem rejestr tym CCleanerem i na końcu O&O Defrag tak?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Najpierw Ccleanerem, następnie rejestr, później czyszczenie dysków i defragmentacja.

fake91
komentarz
komentarz

Do czyszczenia polecam ten program, który podpowiadali wszyscy przede mną. Oprócz tego można jeszcze zdefragmentować - najlepsze (z darmowych) są Defraggler i JkDefrag

Generico
komentarz
komentarz

Do czyszczenia dysku polecam Odkurzacz .

Korzystam z niego od dawna i nie było żadnych problemów :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.