x-kom hosting

Brak wtyczki 8 pin

Amakesh
utworzono
utworzono

Witam! Kupilam ostatnio Geforce GTX 295 i dostalam do niego dwie przejsciowki do zasilania

1. 6 pin -> 2 x Molex

2. 8 pin -> 2 x 6 pin

http://www.futurelooks.com/wordpress/wp-co...dcards-0015.jpg

Jednak nie posiadam wtyczki 8 pin, a 6 pin tylko jedna. W zwiazku z tym moje pytanie, czy te 8 pin -> 2 x 6 pin mozna jakos przerobic na 8 pin -> 1 x 6 pin ??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Może napisz najpierw jaki w ogóle masz zasilacz?

Amakesh
komentarz
komentarz
Może napisz najpierw jaki w ogóle masz zasilacz?

Modecom MC-500ATX 2.0 PFC 500W

BlackRaven
komentarz
komentarz

Możesz dokupić drugą przejściówkę 2xMolex -> 6pin, albo prościej 2xMolex ->8pin. Najlepiej jednak by było zmienić zasilacz na mocniejszy - GTX 295 to bardzo prądożerna karta, jeśli dodatkowo masz mocny procesor + OC, Twój obecny zasilacz (ile on ma mocy na lini 12V?) może nie dać rady.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Z zasilaczem mnie rozbawiłeś :D Zmień go ! A co do podłączenia to 8 PIN od grafy na 2x 6PIN , jedno 6 PIN podłącz , a do 2 6PIN podłącz przejściówkę 2x MOLEX . Sam tak mam . Ale przy tym zasilaczu takiej grafy nie ma co podłączać bo to będzie Lipa ;/

12V1 15A , 12V2 17A

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.