x-kom hosting

Obudowa CoolerMaster Elite 335 i 33x

WTS
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam pewien kłopot przy składaniu nowego kompa.

Cały zestaw który montuje jest osadzony w CoolerMaster Elite 335.

I nie wiem jak zamontować kabelki od power, reset, hdd - czy to od przycisków lub od diod LED sygnalizujących pracę etc.

Patrząc do manuala od starej płyty ASUS'a było napisane że kable od front panelu mają to do siebie że minus ''-'' jest pod kolorem białym lub poprostu jaśniejszym od plusa ''+'' który jest oznaczony jakimś kolorem - ciemniejszym od minusa.

I tak też podłączyłem na swojej nowej płycie - GIGABYTE GA MA700-UD3 - lecz nie jestem pewien czy aby na pewno dobrze. Poszedłem za tym co było w ASUS'ie ale czy słusznie?

Proszę o informacje posiadaczy obudów CM z serii Elite jak u nich się to przedstawia.

Z góry dziękuję za pomoc i informację.

Pozdrawiam

Banita85
komentarz
komentarz

W tych obudowach "+" to kabelek kolorowy np. czerwony to plusowy. Jest jeszcze inny charakterystyczny element, po stronie plusa (z drugiej strony napisu) jest wytłoczony na wtyczce taki mały trójkącik (i to nie tylko w obudowach MC Elite). :)

WTS
komentarz
komentarz

Tak też zakładałem, więc sprawa rozwiązana ;-) Dzięki za informacje które tylko mnie utwierdziły co do słuszności moich przypuszczeń.

Gość
komentarz
komentarz

Ale możesz też spróbować metodą prób i błedów.

Nic się stanie jak tak będziesz robił ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.