x-kom hosting

Jaki zasilacz?

tomo0123
utworzono
utworzono

Witam

Prośł bym o zasilacz który uciągnie ten zestaw.... Nie przwiduje żadnej rozbudowy kompa.... Jak już to nowy. Ten PC jest narazie do domowego użytku czasami do gier. Posiada on standardowy zasilacz od obudowy mustang 450W. Słyszałem o nim że pali on kompy czy to prawda i jakie jest prawdopodobieństwo że mój też siądzie.

Dual-Core E5200

GF9500GT 1GB

4GB ram 800Mhz

Gigabyte G31M-S2L

Wiem że ten zestaw nie nalezy do najmocniejszych ale mam drugiego PC. Powyższy zestaw jest też sporo używany ale bardziej do neta do obróbki muzyki i "czasami do gier>ok 2-3h tygodniowo" itd... Więc nie zamierzam w nim nic podkręcać ani grzebać i czy z wiązku z tym może pozostac ten zasilacz.

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz jest no-name. Jeśli chodzi o moc to on uciągnie ten zestaw, ale z racji że jest "niepewny" to może w każdej chwili paść i pogrzebać resztę kompa. Dlatego dobrze byłoby go wymienić. Sugerowałbym Amacroxa AX-450 lub Chiefteca 400-450W

tomo0123
komentarz
komentarz (edytowane)
Zasilacz jest no-name.

Zasilacz który posiadam

Jak by co to ten jest identyczny.... jak ten który obecnie posiadam. Ja rozumiem nie którzy nie mają co robić z kasą i wydają pieniądze na nie wiadomo jakie zasilacze które i tak nie będą wykorzystane. Więc mnie interesuje czy ten zasilacz może być i jakie jest prawdopodobienstwo że nie spali kompa.

Vol
komentarz
komentarz

takie zasilacze to bomby z opóźnionym zapłonem :)

na czym jak na czym, ale na zasilaczu nie powinno sie oszczędzać, dlatego lepiej wziąść pewny, sprawdzony przez wielu użytkowników zasilacz(tak jak powadawał falcon1984 Amaxcor lub Chieftec). ja osobiście polecam Chieftec 450W [CTP-450-12G] Green Angel napewno bedzie 1000razy lepszym wyborem niż Mustang, pozatym zajżyj tutaj

szagus
komentarz
komentarz

Jak chcesz coś taniego to poszukaj zasilacza Fortron 350W na allegro - koszt ok. 40 - 50zł.

Z droższych to Amacrox Warrior AX400 (ok. 140zł).

tomo0123
komentarz
komentarz

Moja propozycja a ten mógł by być.....

casion
komentarz
komentarz

Zamiast tego CM'a proponowałbym Modecom'a MC-350 lub podane wyżej Amacroxy czy Chiefteki ;)

Zjawa123
komentarz
komentarz

Modecom MC-350/Fortron 350W/Amacrox AX400 coś z tych bym wybierał.

zarowaaa
komentarz
komentarz

Modecom 400 pociągnie z dużym zapasem ;) Można wziąć MC-350, ale zawsze będzie wiekszy zapas i spokój jakbyś nagle chciał sobie kupić np. GF8800gt.

tomo0123
komentarz
komentarz (edytowane)
Modecom MC-350/Fortron 350W/Amacrox AX400 coś z tych bym wybierał.

Dobra Wielkie dziękiza pomoc. Jeśli jak to pisza poprzednicy że lepiej zmienić. To ostatecznie wybiore Fortron 350W

A tak może zna ktoś jakieś dobre sklepy najlepiej jakąś sieć sklepów która sprzedaje zasilacze i mogła by miec go na składzie?? PS Bydgoszcz

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Na Twoim miejscu wybrał bym Chiefteca 450W.

Mój pracuje już pół roku z configiem:

c2d e6550 @3,6ghz, p35 ds3r, 2x250gb,8800GTS i nigdy nie było z nim żadnych problemów, cichy, stabilny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.