x-kom hosting

WIRUS - BLAGAM O POMOC!

dr.hanibal
utworzono
utworzono

Witam!

W pasku pojawil mi sie zolty trojkacik z wykrzyknikiem w srodku, ktory zmienia sie na niebieskie kolko z krzyzykiem...co jakis czas pojawia sie komunikat o tym, ze komputer zostal zaatakowany przez spyware...i ze mam sciagnac spylocked i jakis jeszcze inny..gdy to robie po zainstalowaniu nie chce sie uruchomic...mam tez nortona internet security, ktory po zainstalowaniu tych dwoch programoc reaguje blokowaniem ich...mam zainfekowan c:windows:system23 i c:program:videoactivex...probowalem tez ad-awarem i nortonem wlasnie skanuje...ale boje sie ze nie znajdzie...i do tego ta ityrujaca ikona krzyzyka i kolka na przemian zmieniajaca sie...DOSTLAEM PANIKI!

BLAGAM O JAK NAJSZYBSZA POMOC!!

Dziekuje...

swidruxxx
komentarz
komentarz

nic groźnego przynajmniej u mnie bo miałem 2 dni temu to samo zeskanowałem kasperskim (bo taki mam w pracy) wykrył go i go skasowałem ale i tak mi sie pojawiał az wkońcu sam znikł i kasperski go potem juz nie widział wiec hyba jest wszystko oki

dr.hanibal
komentarz
komentarz

hej...dzieki za odpowiedz i za zainteresowanie...

ale wiesz mi ciagle wyskakuja jakies komunikaty, ze jednak komp jest zainfekowany i mam zainstalowac jakies antywiry ktorych reklamy mi wyskakuja...a jak to robie to nie moze ich znalesc(tzn komp nie potrafi ich znalesc po zainstalowaniu)...

zeskanowalem teraz ad-awarem i nortonem i nic nie wykrylo...a jednak nie jest normalnie...fakt faktem ta ikonka krzyzyka-koleczka zniknela...

cos jest nie tak...antywiry nie wykrywaja...

PROSZE BARDZO O POMOC...:(

koko
komentarz
komentarz

Cześć .Ja się pozbyłem czegoś takiego przywracając system z dnia wcześniejszego, albo kiedy tam masz ustawiony punkt przywracania. Nie wiem czy to tylko półśrodek , ale mnie pomogło. I jak dotąd te irytujące komunikaty sie nie pojawiają.

dr.hanibal
komentarz
komentarz

Czesc:)

A moglbys mi wytlumaczyc jak to sie robi...ja niestety sie nie orientuje...

Dziekuje z gory!

Pozdrawiam

Przemek
komentarz
komentarz

Start -> Programy -> Akcesoria -> Narzedzia systemowe -> Przywracanie systemu

koko
komentarz
komentarz

Przemek to dokładnie wyjaśnił. I nic się nie martw bo jeżeli masz jakieś fotki czy muze na kompie to ci ją zostawi.

Dziniu
komentarz
komentarz

spróbuj znalesc pliki i folder tego wirusa i usunąć je programem Pocket Killbox załącz też tu logi z HijackThis

dr.hanibal
komentarz
komentarz

hmm...przestalo samo:-/ :)))) i mam nadzieje, ze juz nie wroci:) przeskanowalem jeszcze raz adawarem i nortonem i nic nie wykrylo...i nie pojawiaja sie jak na razie te dziwne reklamy:)

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA POMOC!

Pozdrawiam:)

Gomez
komentarz
komentarz

a tak na przyszlosc nigdy a nigdy nei instaluj tych programow do ktorych linki sa w tym wirusie. To po prostu kolejne wiry:) JEdyne co polecam to ad-aware odpalasz w trybie awaryjnym i skanujesz. Plus program antywirusowy. Dobre jest tez skanowanie online na tej stronie:

http://www.pandasoftware.com/activescan

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.