x-kom hosting

OCZ 500W pod GTX260 ?

struglin
utworzono
utworzono (edytowane)

B/d kupował nową kartę do 700zł. Chciałbym GAINWARD GTX260 GoldenSample tylko nie jestem pewny czy moj zasilacz i procek uciagna ta karte

Procek : Intel Core Duo E6750 2,66GhZ@3,2GhZ

Zasilacz : OCZ STEALTHXSTREAM 500W

Co myślicie ??

//Nie ten dział.

//Lipton

falcon1984
komentarz
komentarz

Myślę, że sobie poradzi :)

szagus
komentarz
komentarz

Procka pasowałoby jeszczę troche podkręcić, tak do 3.5GHz ;)

Zasilacz spokojnie da radę.

Mattix95
komentarz
komentarz

Tak, zasilacz poradzi sobie z tą kartą . Chociaż tak jak wyżej wypadałoby jeszcze podkręcić procesor do jakichś ~ 3.4 Ghz aby nie spowalniał tej karty .

Jeszcze zostanie trochę ,, mocy w zapasie '' . Ile ? Dokładnie nie mogę Ci tego powiedzieć , ale możesz sprawdzić : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=37690 . Bierz poprawkę na około 10 watów .

komercial
komentarz
komentarz (edytowane)

U mnie na e5200 i gtx 260 v216 z pentagramem 450W nie ma rzadnych problemow dodam ze procek obecnie na 3.6ghz i karta tez krecona i problemow nie ma wiec 500W wystarczy spokojnie ale 450 to juz takie minimum. Aha i jezeli masz brac alternatywe do karty tzn jakeigos radka 4870 to wez pod uwage to ze ciagnie troche wiecej pradu niz ten gtx260

loar
komentarz
komentarz

4870 jest bardziej prądożerny niż GTX260? myślałem że na odwrót:P

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Omg, kupiłem tą kartę chyba jako pierwszy na tym forum i wszyscy się na nią rzucili - nie jestem przez to oryginalny =/

Tak, ja mam 500W OCZ StealthXStream i radzi sobie bez żadnych problemów...

W gruncie rzeczy, niezły zasilacz ;)

P.S.

Tego proca to jeszcze podkręć, bo 3,2 to zdecydowanie za mało.

U mnie na e5200 i gtx 260 v216 z pentagramem 450W nie ma rzadnych problemow dodam ze procek obecnie na 3.6ghz i karta tez krecona i problemow nie ma wiec 500W wystarczy spokojnie ale 450 to juz takie minimum. Aha i jezeli masz brac alternatywe do karty tzn jakeigos radka 4870 to wez pod uwage to ze ciagnie troche wiecej pradu niz ten gtx260

Zamiast kupować podzespoły, lepiej zainwestuj w słownik :]

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)
Omg, kupiłem tą kartę chyba jako pierwszy na tym forum i wszyscy się na nią rzucili - nie jestem przez to oryginalny =/

Rzucili się na nią na 100%, bo Ty ją pierwszy kupiłeś. Nie mieli lepszych powodów.

Wieszak
komentarz
komentarz
Rzucili się na nią na 100%, bo Ty ją pierwszy kupiłeś. Nie mieli lepszych powodów.

Taaa, uciekaj od tematu -.-

Niestety ja nie mogę być teraz lepszy i muszę sprostować...

Pierwszy zauważyłem cenę i jakość tego modelu i chyba również jako pierwszy trafnie spostrzegłem, że kupowanie kart typu GTX 285 jest pomysłem kretyńskim,

gdyż lepiej byłoby wziąć 2x takie GTX260 :)

Do sklepu rzucili się z tego powodu, co ja ;) ale z małym opóźnieniem, ma się ten reflex ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.