x-kom hosting

zalany telefon

dastin
utworzono
utworzono

witam mam problem a mianowicie zalałem sobie wczoraj delikatnie swojego samsunga l760 oczywiście natychwiast go wysuszyłem ale teraz na wyświetlaczu jest tylko biało widzie że telefon reaguje ale jest biały wyświetlacz... i teraz mam pytanie co mogę zrobić aby mi mój telefon działał?? proszę o szybkie odp.. bo zależy mi na czasie .. z góry dziękuję

RSK1990
komentarz
komentarz

Miałem tak kiedyś z samsungiem c-100 (dokładnie nie pamiętam) wpadł mi do wody też był biały wyświetlacz ale o dziwo nowa bateria pomogła. Wyciągnij sim i zobacz czy wyświetli "proszę włożyć kartę SIM" jeśli tak to najprawdopodobniej bateria.

dastin
komentarz
komentarz

nie nic takiego nie pisze ja mam samsugna l760 i cały czas mam biały wyświtlacz z sim i bez też;/

i mam takie jeszcze pytanie jak zdjąć obudowę tylnią z tego samsunga bo odkręciłem 4 śrubki ale obudowa sie trzyma...;/

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie mam teraz na warsztacie żadnego l760 ale tak o ile pamiętam tam było 6 śrubek ( mogę się mylić , piszę z pamięci) i 2 śrubki były pod takimi gumkami...

A co do usterki to ... przeczyść alkoholem styki flexu , tylko mocnym bo po słabszym pozostaje ślad z czegoś w rodzaju kryształka...

Na czym polegało suszenie ? Tak bezczelnie poleciałeś gorącym powietrzem? Jeżeli tak to wielki błąd, płyta główna się od takiego czegoś po prostu wygina...

Jeżeli zalanie było małe to zanieś do serwisu, oni mają wanienki ultradźwiękowe.

Na o jeżeli fonik był mocno zalany, to jeżeli oda co się go uruchomić o radze go sprzedać... Taki telefon po prostu będzie śniedział...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.