x-kom hosting

Co to za cudo ten zasilacz..?

zbikowski
utworzono
utworzono

Witam,

znalazłem nowiutki zasilacz jeszcze nie używany..... i sam nie wiem co o nim myśleć

powiedzcie mi coś więcej na jego temat i da jakiego sprzętu można do śmiało włożyć..?

oto skan z jego obudowy:

071bc4801a5da42bm.jpg

djmakus
komentarz
komentarz

jakiś 300W zasilacz od ASUSa (350W to moc szczytowa)

maksymalnie 220W na linii 12V

tak więc nie nadaje się on pod nowego kompa :P

zbikowski
komentarz
komentarz

a na jakies takie 2 letnie, przecietne sprzety znaczy ze mozna go smialo zakladac..?

RSK1990
komentarz
komentarz

Może był dodany do jakieś obudowy albo coś ale wygląda jak noname, według mnie wsadzając go ryzykujesz tak samo jak na każdym nonamowym zasilaczu.

zbikowski
komentarz
komentarz (edytowane)

tak, on byl w obudowie "asus tm-982 mini tower"

wlasnie mi tez wygladal na noname a nei znalazlem go na czarnej liscie firm i dlatego wolalem spytac ;)

a powiedzmy takie jakies kompy spod znaku: celeron 2,66 s775, 1gb ramu, 160gb itp ijakas grafa max 256 to chyba powinien uciagnac..? bo nie wiem czy mozna to w cokolwiek w ogole wsadzac, a ryzyko zawsze jest ;)

szagus
komentarz
komentarz

Na stare kompy powinien dać radę, szczególnie ze słabymi (czyt. zintegrowanymi) grafikami.

Jaką masz tę grafikę?

zbikowski
komentarz
komentarz (edytowane)

juz zalozony ;) a ta grafika to gf 6600 128/128

poprzednie siedzial podobnymi parametrami i 2 lata wytrzymal wiec mam nadzieje ze i z tym tak bedzie, a komp jest wykorzystywany glownie do neta wiec powinien dac rade

maxsp2
komentarz
komentarz

Podobnie nie zawsze znaczy to samo :)

Pozatym teraz moze byc dobrze ale raczej po zmianie na cos innego jego tez bym wymienil.

Podstawowe sprawdzenie sprawdz ile on wazy :)

Collatzo
komentarz
komentarz

Made in China ;)

Może poszukaj jakichś okazji na allegro? Czasem można wychaczyć coś za mała kwotę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.