x-kom hosting

Serwer na ubf.pl, domena -.pl

youngcolor
utworzono
utworzono

Witam,

Na wstępie chciałbym się przedstawić - nazywam się Piotrek, jestem z Opola.

Muszę zrobić dla ojca do firmy czysto informacyjną stronę (adres, mapka, czym się zajmuję itp. itd.). Zależy nam na w pełni darmowym serwerze, ale na domenie z końcówką .pl, .org, .com.pl - to do ustalenia. Ale w czym problem:

Serwer ma być darmowy, więc coś jak ubf.pl, czy yoyo.pl. Dajmy na to, że założę konto, stronę na serwerze ubf.pl. Adres strony będzie więc (przykład) www.serwis.ubf.pl, a nam zależy na tym, aby było www.serwis.pl. Da się zrobić takie przekierowanie jakieś czy coś, żeby wpisując do okna przeglądarki - www.serwis.pl otwierała się strona www.serwis.ubf.pl? Wiecie o co mi chodzi?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

PS. Proszę mi nie pisać, że trzeba wykupić domenę, bo to wiem :D

Gość
komentarz
komentarz

Ta się zrobić przekierowanie ale albo zakładasz alias albo kupujesz domenę która przekieruje stronkę.Co do serwera to nie polecam yoyo w przypadku modyfikacji stron często trzeba zmieniać atrybuty plików końcówki dużo roboty. Z doświadczenia polecam np.hekko.pl bardzo tani i dobry ew. home.pl

youngcolor
komentarz
komentarz

To gdzie kupić tą domenę żeby dało się zrobić to przekierowanie? I jak je ustawić?

Może mi ktoś pomóc? Sprawa jest dość pilna :-)

  • 2 tygodnie później...
Katastrofa
komentarz
komentarz

ja ostatnio "kupiłem" domene .pl - w cudzysłowiu bo kosztowała 0 zł na stronie az.pl - do końca jeszcze nie wiem ale to sę ustwia w usludze hostingowej

jesli hosting ma cPanel to robi się to tak:

http://forum.webmaniac.pl/jak-podpiac-domene-t-36.html

choć osobiście jeszcze nie robiłem

pozdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.