x-kom hosting

Zasilacz do Extreme OC

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Posiadam kompa jak w sygnaturze i potrzebuje zasilacza , dobrego , cichego ( drugorzędnie ) , w jak najlepszym stosunku cena/moc/jakość .

Nie podam tutaj ile mam na zasilacz ponieważ nie wiem ile powinien kosztować , ale myślę że ok. 300-350zł

Zasilacz do bardzo mocnego OC Procka i grafy etc. i do kilku śmigieł no i może jeszcze katody.

Gość
komentarz
komentarz

KLIK 315zł

Spełnia powyższe wymagania

- dobry: jest

- cichy: jest

- stosunek(bez skojarzeń :P): jest

;]

maxsp2
komentarz
komentarz

A wiec inna opcja dla Bq to Corsair 450..

Natomiast cos niewiele głośniejszego to moglo by być np.PENTAGRAM 550

Kamix
komentarz
komentarz

Extreme OC? Za pewne na powietrzu :rotfl:

Spokojnie Kosarz 450W i będzie dobrze :)

AdamSLR722
komentarz
komentarz

Z innej beczki, bo nie chce zakładać nowego tematu.

Mam pytanie co do niebieskiej skrzyneczki o nazwie Chieftec (CFT-750-14C) 750W, czy pociągnie i7 2.66 na 3.2 GHz, 2x GTX 285/2x radek 4980, dysk 2 x po 640 GB??

//czyli lepiej najpierw zaśmiecić komuś temat, a potem i tak założyć swój? Gratuluję konsekwencji...

//BlackRaven

Gość
komentarz
komentarz
Z innej beczki, bo nie chce zakładać nowego tematu.

Mam pytanie co do niebieskiej skrzyneczki o nazwie Chieftec (CFT-750-14C) 750W, czy pociągnie i7 2.66 na 3.2 GHz, 2x GTX 285/2x radek 4980, dysk 2 x po 640 GB??

Pociągnie ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie no oczywiście że E OC nie na powietrzu , no może kompa za okno wystawie heh xD Tak to będzie chłodzenie cieczą ;) A może by tak dorzucić do BQ 500W ??? :)

No i ważne żeby miał wtyczkę do grafy 8 PIN . ew. 2x6 PIN.

Bo teraz mam od grafy przejściówkę z 8 PIN na 2x 6 PIN i z 1 6 PIN na 2x MOLEX xD

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli masz kasę to bierz BQ 500W ;)

szagus
komentarz
komentarz

A ja polecę Ci Enermaxa 425W - jest lepszy nawet od BeQuietów i Corsairów ;) Mocowo wystarczy spokojnie, wyjdzie też taniej.

Vol
komentarz
komentarz

a ja skolei polecam Chieftec 500W [CFT-500A-12S] DualXeon dość mocna linia, a i OC uciągnie ;) jeśli masz jeszcze 30zł to możnaby dołożyć do wersji 560W ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Be Wuiet StraightPower 450 W

2. Corsair 450W

3. Pentagram 550W

4. Enermax 425W

5. Chieftec 500W/ 560W [CFT-500A-12S] DualXeon

No to teraz ostateczne wybór , który z tych .

Który najlepiej trzyma napięcia , i jest najmocniejszy ? Jeśli oba będą o podobnej mocy to będę kierował się ciszą ;)

No i oczywiście najlepiej żeby któryś z tych miał wtyczkę 8 PIN do Grafiki ew. 2x 6 PIN :)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Wszystkie są wystarczająco dobre, dlatego możesz wziąć tego który okaże się najtańszy. Napięcia będą stabilne i nie ma sensu pytać o to który ma to tą "naj".

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak wyżej, wszystkie z tych zasilaczy są bardzo dobre.

Ja bym brał Enermaxa, którego wcześniej też polecałem ;)

Gość
komentarz
komentarz

Wybrałem więc Enermaxa ;) Jak będę już go miał to powiem jak się sprawuje ;)

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Ja od siebie polecę Chiefteca 450W.

Konstrukcja znana chyba na każdym forum, mój pracuje już pół roku z configiem:

c2d e6550 @3,6ghz, p35 ds3r, 2x250gb,8800GTS i nigdy nie było z nim żadnych problemów, cichy, stabilny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.