x-kom hosting

zasilacz 350W

smerf3
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam takie pytanie czy 350W zasilacz obsłuży płytę z tej strony i całego zestawu nie spaląc sięhttp://allegro.pl/item633172294_gigabyte_g..._am2_salon.html procesor athlon x64 2.4 am2 kartę graficzną geforce 6800xt 1 kość ramu 512 667, 1 kość ramu 1024 566 dysk twardy 250gb i nagrywarkę LG

//Nie ten dział, przenoszę

//Lipton

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Obsluzy jesli to markowy zasilacz .. A jesli no name to lepiej wymień.

Podaj nazwe zasilki :)

Przykład markowej zasiłki AMACROX 350

smerf3
komentarz
komentarz (edytowane)

megabajt

mogę powiedzieć że zasilacz ma już swoje lata ale nigdy się nie przegrzewał

To jak będzie chodzić???

Machej666
komentarz
komentarz

Chodzić będzie ( u mnie ten zasilacz jakoś chodzi ), ale nie będę polecał Ci podłączać jakiegokolwiek sprzętu pod niego.

zainwestuj w chiefteca, amacroxa, modecoma MC, fortrona o mocy 350W i będzie komfortowo.

smerf3
komentarz
komentarz (edytowane)

dzięki

szagus
komentarz
komentarz

Tak jak radzą koledzy, dobrze byłoby wymienić zasilacz na Fortrona / Delta 350W (ok. 50zł na allegro). Z droższych to Modecom MC-350 / Amacrox Warrior AX400 (115-140zł)

Megabajt może nie spali Ci kompa ot tak, ale gdyby przyszło do jakiejś awarii prądu w domu itp. byłoby to wielce niebezpieczne dla całego komputera. Lepsze zasilacze co najwyżej same się spalą, a inne podzespoły zostaną uratowane.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Nie, weź coś z zasilaczy poleconych wyżej. Najtaniej będzie Fortron 350W.
Mateusztbg
komentarz
komentarz

Jeśli firmowy zasilacz 350W to da radę nawet z mocniejszym Configiem.

Mowa np o Chieftecu 350W

Cichy i stabilny zasilacz.

Możesz też szukać ModeComa mc350W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.