x-kom hosting

"Program firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada..."

Pheobe
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Mam problem, którego nie potrafię rozwiązać juz od kilku godzin.

Miałam problem z firefoxem 3.0.9. Wyświetlał mi sie komunikat/błąd:

Add-ons: {d5bc46d8-67c7-11dc-8c1d-0097498c2b7a}:1.0.0.1,{CAFEEFAC-0016-0000-0006-ABCDEFFEDCBA}:6.0.06,{972ce4c6-7e08-4474-a285-3208198ce6fd}:3. Mam Vistę.

Poszperałam w Internecie i najpierw próbowałam uruchomić firefoxa w awaryjnym, ale to nic nie dało. Zrobiłam kopie zakładek. Później usunęłam firefoxa (kilkakrotnie w panelu sterowania, ręcznie, z edytora wszystkie wtyczki również). Zainstalowałam od nowa i pojawia sie "Program firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada..." W Menadżerze zadań nie ma procesu firefoxa wiec wyłączyłam komputer. Wciąż pojawiał sie ten sam komunikat wiec znowu odinstalowałam ff i zainstalowałam starsza wersje 2.0.0.20 -- to tez nic nie dało, wciąż pojawia sie komunikat "Program firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada..." Wyłączyłam firewalla w antivirze i wciąż nic. Juz nie mam pomysłu, co z tym robić, a nie chce przywracać systemu ani tracić zakładek.

Proszę pomóżcie mi jakoś z tym...

Pisze z opery. IE tez sie nie otwiera

Z góry dziękuję za pomoc.

Edit.

W załączniku jest komunikat jaki sie wyświetla po włączeniu Internet Explorer.

Untitled.jpg

post-40128-1241987070_thumb.jpg

Goorgoo20
komentarz
komentarz

Cześć. Proponowałbym zrobić kopię zakładek i zapisać sobie gdzieś na dysku, odinstaluj firefoxa i usuń rejestr. Jeśli nie umiesz ręcznie, ściągnij program RegCleaner zgodny z windows vista --> tu. Wyczyść rejestr (automatycznie), restart komputera, zainstaluj FF i powiedz jak wygląda sytuacja.

Pheobe
komentarz
komentarz (edytowane)

Już to robiłam kilkakrotnie (w rejestrze ręcznie usuwałam nie tylko firefoxa, a nawet wszystkie wtyczki ff, bo myślałam, że może jakąś zła wersje którejś zainstalowałam) To nic nie dało. Wciąż ten sam komunikat: "Program firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada..."

Z tym że stworzyłam sobie kopię całego profilu firefoxa, a nie tylko zakładek...

Edit.

Może coś pomoże fakt, że ten komputer był kupiony jakiś tydzień temu i dopiero instalowałam wszystkie sterowniki. Próbowałam odinstalować to, co ostatnio zainstalowałam i wydaje mi się, że wszystko juz wyrzuciałam, ale juz niczego nie jestem pewna.

adam123
komentarz
komentarz

przeska nuj kompa jakims antywirusem online, sciąnij program antymalware np. ten. przesaknuj. wklej tu logi z combofix, hijackthis tu masz jak to zrobic

Pheobe
komentarz
komentarz (edytowane)

dobrze juz skanuje... mam nadzieje ze to dobrze zrobie. dzieki.

edit.

W logach mam czysto. Mialam usunac tylko jeden jakis folder. W TYM temacie sa te logi. Firefox wciaz nie dziala.

adam123
komentarz
komentarz

Uruchom system w trybie awaryjnym z obsługą sieci, (f8 przed startem systemu) i zobacz czy działa.Jak nie, to użyj np. opery. Weź spróbuj. Jak opera nie będzie działać to już jest większy problem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.