x-kom hosting

Problem z karta

tipsi22
utworzono
utworzono

Witam wszystich ;). Moj telefon to SE G502.

Kupilem niedawno karte pamieci (2GB) i wgralem na nia muzyke. Bylo gdzies tak z 400 plikow. Wgralem wszystkie piosenki do podcastow (przez USB). Po wgraniu nie mialem tych wszystkich piosenek w podcastcie tylko w multimedii.

Wczoraj niechcacy usunalem sobie cala muzyke. Wiec zgralem piosenki jeszcze raz tak samo jak wczesniej tylko, ze teraz te piosenki mialem w podcastach, a nie w multimedii. I w tym problem, ze ja chce te piosenki miec w multimedii. I duzy problem jest taki tez, ze gdy wchodze na multimedie to pisze mi, ze mam 4294967165 utworow. Jak wchodze w te utwory to oczywiscie komorka mi sie zwiesza...

Formatowalem karte pamieci, zeby tej duzej liczby sie pozbyc. Probowalem roznych sposobow zeby jej nie bylo, zeby wgrac ta muze tak by znowu byla w multimediach, a nie w podcastach. Co mam zrobic, ze tej 429... liczby nie bylo i zebym mogl jakos zgrac ta muze na multimedie tak jak za pierwszym razem?

Prosze o pomoc :(.

Goorgoo20
komentarz
komentarz

Kartę pamięci formatowałeś opcją formatowania w telefonie, czy podczas podłączenia do komputera jako dysk wymienny>formatuj ??

tipsi22
komentarz
komentarz

Formatowalem ja w telefonie.

Goorgoo20
komentarz
komentarz

Miałem podobny problem w mojej nokii 3250 i kartą sd 1GB kingstona, po podłączeniu do komputera zawartość karty wypełniały foldery i pliki muzyczne o nazwach UISOWE)#@% i podobnych, ale wystarczyło sformatować kartę w telefonie, zrestartować go i śmigało. A może ta karta nie jest dedykowana do Twojego modelu telefonu? Sprawdzałeś to? Jeśli się mylę to nie wiem co więcej Ci poradzić. Chyba tylko iść do sklepu w którym ją kupiłeś i pytać o możliwe przyczyny.

tipsi22
komentarz
komentarz

Ta karta jest dobra. Kupilem ja przez merlin elektronik. Formatowalem ja juz kilka razy. Bede probowal innymi sposobami ;).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.