x-kom hosting

Windows 7 download?!

Qanitro
komentarz
komentarz

wiem tyle, ze RC jest lepsza...;p

Gość
komentarz
komentarz

Mam płytkę od czasopisma PC World(marzec 2009). I tam znajduje się taki temat: Zrób sobie Windows 7. I tam są programy, gdzie można zmienić XP na 7-kę.

Myślę że to dobry pomysł jak dla twojego neta ;)

Jak byłbyś zainteresowany to walnij PW od mnie to ci dam odpowiednie programy ;)

Ale sam wiesz, żadna nakładka nie odwzoruje 7-kę ;)

consafo
komentarz
komentarz

nie wiem czy to taki dobry pomysł, takie bajery zwalniaja prace procka i zapychaja ram, siódemka to nie łatki i kompozycje tylko system, żadne kompozycje i szmery bajery nie zminia kodu systemu na inny. lepiej juz zostac przy xp, no chyba że chodzi o bajery. Proponuje stronę znajdż coś na warezach i po 200mb z rapida ciagnij, może szybciej bedzie:) Od

Qanitro
komentarz
komentarz

to jak znajdzie sie ktos kto by to wyslal...?

Lisciu156
komentarz
komentarz

To ja już się pogubiłem. Komu miałem wysłać system ? siedze z płytką jak głupi ;)

a@93
komentarz
komentarz

Wyślesz mi? Jestem podekscytowany nowym systemem :brawa::brawa:

Wysłałem adres, bardzo prosze o odpowiedź. Już sobie wyobrażam: Windows 7 :hurra:

Lisciu156
komentarz
komentarz

Ekscytujesz się :D ? ale czym xD on nie jest wcale aż taki nowy, wygląd praktycznie przeszedł z Visty, dodatkowo, jeżeli masz dopiero co kupionego kompa, lub jeżeli się za bardzo nie znasz, to lepiej się nie baw, bo może to się żle skończyć :D no ale ok, wyślę Ci.

a@93
komentarz
komentarz

Skorzystam z VirtualBox. Lubie bawic się systemami, to ciekawe...

Qanitro
komentarz
komentarz (edytowane)
Ekscytujesz się :D ? ale czym xD on nie jest wcale aż taki nowy, wygląd praktycznie przeszedł z Visty, dodatkowo, jeżeli masz dopiero co kupionego kompa, lub jeżeli się za bardzo nie znasz, to lepiej się nie baw, bo może to się żle skończyć :D no ale ok, wyślę Ci.

a jest mozliwosc, zeby mi tez;P?

tomek.k
komentarz
komentarz

Mam do was prośbę czy ktoś mógłby podać mi linka do W7 64bit najlepsza wersja, tyle że nie ze strony microsoftu bo tam wyskakuje mi takie coś:

Symbol usługi Windows Live ID

Nie można wykonać żądania

Podczas tworzenia konta wystąpiły problemy techniczne z usługą Windows Live ID. Aby rozpocząć korzystanie z usługi Windows Live dziś, uzyskaj pomoc teraz, kliknij tutaj, wybierz opcję Windows Live ID i skopiuj kod poniżej, a następnie wklej go do formularza.

LEFKPK~OIUNMUQPTV\TY\_

czy ktoś mógłby mi podać linka do "zwykłego ściągania" a nie do torrenta bo mam wolnego neta i torrenty bardzo wolno się ściągają... i nie do rapidshare bo mam stałe ip :D

Lisciu156
komentarz
komentarz (edytowane)

http://rapidshare.com/files/233592708/Wind...t_.torrent.html

tu masz na torrenta. :D

Ściągnij do tego najlepiej Utorrenta i bd gites :D z tym, że zależy od transferu. Ja miałem 7 w 45 minut ;)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Zanim zdecydujesz się zasysać z torrentów, poczytaj: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=106707

tomek.k
komentarz
komentarz (edytowane)

A dałbyś radę wysłać mi tego torrenta na maila? bo Your IP address****** is already downloading a file. Please wait until the download is completed. Uroki stałego IP ;/

Lisciu czy kto kolwiek inny , a może ktoś mógłby wysłać mi płytkę z W7 pocztą ? ;) Byłbym bardzo wdzięczny bo mam taki wolny internet że szkoda gadać niby 1mb a w praktyce 128;/

Lisciu156
komentarz
komentarz

Mogę Ci wysłać Torrenta na maila, ale pocztą nie da rady. Już wysłałęm jednemu ziomkowi. Podaj pocztę :P

tomek.k
komentarz
komentarz

kurde nooo;/ no trudno, masz maila kopcik191@wp.pl

Lisciu156
komentarz
komentarz

Poszło :D

tomek.k
komentarz
komentarz

Dzięki

PS nazywasz się jak mój sąsiad :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.