x-kom hosting

Windows 7 download?!

a@93
utworzono
utworzono

Strasznie interesuje mnie system operacyjny Windows 7. Wiem, że można pobrac jego obraz na stronie Microsoftu, wersja beta albo RC. Jednak z moim wolnym łączem trwało by to z rok. Czy ktoś orientuje się, jakie czasopismo wyda na płycie jego obraz iso. Chciałbym kupic ten system, choc jest darmowy, słyszałem, że do 1 czerwca 2010 roku. Po prostu: Czy można zdobyc ten system bez pobierania?

Lisciu156
komentarz
komentarz

Raczej nie, a przynajmniej Ja nic o tym nie słyszałem. Poproś kolegę, aby Ci pobrał, nagrasz se na płytkę, i już.

Kamix
komentarz
komentarz

Nawet na 512kbps, będzie to trwało jakieś 15h, chyba, że masz jeszcze wolniej.

Jak chcesz to mogę Ci nagrać i wysłać wersję RC.

Pozdrawiam.

Lisciu156
komentarz
komentarz

Właśnie miałem zaproponować to samo.

Art09
komentarz
komentarz

Ma ktoś linka do tej "siódemki" aby ściągnąć ?

a@93
komentarz
komentarz
Nawet na 512kbps, będzie to trwało jakieś 15h, chyba, że masz jeszcze wolniej.

Jak chcesz to mogę Ci nagrać i wysłać wersję RC.

Pozdrawiam.

Mam internet blueconnect, ale zasięg mam jedynie EDGE, praktycznie sciągam ok. 12 KB/s. Jeszcze mam limit pobranych danych do 1GB, więc... no niedługo drastycznie zwolni. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi wysłał, naprawde byłoby super. Mój adres wyśle ci pocztą.

tomek.k
komentarz
komentarz

Mam do was pytanie związane z tym systemem, troszkę głupie. Powiedzcie mi jak to jest, to jest jakaś wersja ograniczona czasowo, że ma ograniczony termin "ważności", czy to jest tak że jak ja zainstaluję to będzie mi chodziła cały czas, czy po jakimś czasie jej ważność wygaśnie?

Lisciu156
komentarz
komentarz

Po jakimś czasie jej ważność wygaśnie. nie jest to w żadnym sensie ograniczona wersja. Ma ogółem kilka nie dociągnięć, i jest w języku Angielskim, ale to da się załatwić odpowiednią łatką.

Wersja RC jest stabilniejsza, wydajniejsza, bardziej estetyczna, i wygodniejsza w obsłudze niż Vista, oraz XP. W dodatku ma mniejsze wymagania.

HQ19
komentarz
komentarz
Powiedzcie mi jak to jest, to jest jakaś wersja ograniczona czasowo, że ma ograniczony termin "ważności", czy to jest tak że jak ja zainstaluję to będzie mi chodziła cały czas, czy po jakimś czasie jej ważność wygaśnie?

Wszystko tak jak napisał @Lisciu156, z tym że od marca 2010 roku system ma się restartować co 2 godziny. A za darmo będzie można do czerwca 2010 jej używać.

carool
komentarz
komentarz

"...Windows 7 będzie można używać do 1 czerwca 2010 r., jednak już od 1 marca zacznie obowiązywać pewne ograniczenie. System będzie automatycznie wyłączał komputer po 2 godzinach pracy :blink: . Dwa tygodnie wcześniej Windows automatycznie przypomni o tym ograniczeniu....."

http://di.com.pl/news/26651,0,Pobierz_Windows_7_RC.html

Lisciu156
komentarz
komentarz

@UP Nie zły spam :P

a@93
komentarz
komentarz

To jest ten sytem do kupienia, czy nie?

Byłbym wdzięczny za opowiedź. A wypali mi ktoś Windows 7 RC na krążku i wyśle?

Byłbym baaardzo wdzięczny. :)

Lisciu156
komentarz
komentarz

Nie, nie ma go do kupienia na krążku. Ja mogę Ci wysłać, ale aktualnie nie siedzę na swoim kompie do czwartku.

Sh0gun666
komentarz
komentarz

Czyli jeśli zainstaluję tego Winda 7 to na ile on będzie?? BO pogubiłem się.

Qanitro
komentarz
komentarz
"...Windows 7 będzie można używać do 1 czerwca 2010 r., jednak już od 1 marca zacznie obowiązywać pewne ograniczenie. System będzie automatycznie wyłączał komputer po 2 godzinach pracy :blink: . Dwa tygodnie wcześniej Windows automatycznie przypomni o tym ograniczeniu....."

http://di.com.pl/news/26651,0,Pobierz_Windows_7_RC.html

Art09
komentarz
komentarz

Ja mam jeszcze pytanie co do tej łatki na PL.

Lisciu156 masz jakiś link ? Bo właśnie zacząłem ściągać tego Win'a :]

Lisciu156
komentarz
komentarz

http://rapidshare.com/files/225133015/_59_...o_Windows_7.rar

Instalacja:

Start>Control Panel>Region and Language>Karta Keyboards and Languages>Install/Uninstall Languages>Tam przeglądasz i wybierasz pobrany plik i instalujesz.

Rexor
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, mógłby mi ktoś pobrać tego Win 7 w wersji RC 64bit i nagrać na płytę? Moje łącze mi na to za bardzo nie pozwala. Najlepiej ze spolszczeniem.

Z góry dzięki.

Art09
komentarz
komentarz (edytowane)

Lisciu156 dzięki, rep leci ;]

Ja mam jeszcze pytanie, bo ściągnąłem tego Windowsa i teraz nie wiem co mam zrobić z tym plikiem ? Nagrać na płytę ?

Superyaa
komentarz
komentarz

Należy "nagrać obraz na dysk" za pomocą nero ;)

Rexor
komentarz
komentarz
Witam, mógłby mi ktoś pobrać tego Win 7 w wersji RC 64bit i nagrać na płytę? Moje łącze mi na to za bardzo nie pozwala. Najlepiej ze spolszczeniem.

Z góry dzięki.

Ponawiam.

Qanitro
komentarz
komentarz

rowniez dolaczam sie do prosby

expower
komentarz
komentarz (edytowane)

Przepraszam bo nie orientuję się. Czym się różni wersja Beta 7100 od wersji RC.Proszę o odpowiedź :P.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.