x-kom hosting

zasilacz BeQuiet Darkpower Pro 650W pytanie

Y0DA
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam właśnie zamówiłem ten zasilacz na agito. Po potwierdzeniu zamówienia wszedłem na komputronika i przeczytałem taki oto tekst

Kompatybilny z kartami: 1x Nvidia GeForce 9600GT; 2x Nvidia GeForce 9600GT; 1x Nvidia GeForce 9800GTX+; 1x Nvidia GeForce GTX260; 1x ATI Radeon 3850; 2x ATI Radeon 3850; 1x ATI Radeon 3870; 2x ATI Radeon 3870; 1x ATI Radeon 4850; 2x ATI Radeon 4850; 1x ATI Radeon 4870

Zasilacz ma działać z radeonem 4890. Nigdzie indziej (strona producenta, inne sklepy) nie pisze że zasilacz ten nie działa na tą kartę. Mi wydaje się to też mało prawdopodobne, ale wole zapytać jak z tym jest?

tomek.k
komentarz
komentarz

Będzie działał :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Będzie z nią działał, opis do zasilacza pewnie robili zanim ta karta pojawiła się na rynku stąd nie ma jej w opisie. Ale bez obaw, będzie z nią współpracował :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.