x-kom hosting

Jaki zasilacz do P4 506 2.66GHz, X600 Pro?

marcin286
utworzono
utworzono

Witam,

jaki wystarczy zasilacz do mojego zestawu? mój stary ProComp 400w ( ShJeT :< )się już psuje i resetuje komputer od czasu do czasu :F

Proc: P4 506 2.66GHz Prescott

MoBo: Gigabyte GA8i915P-D

Ram: 4GB 533mhz kingston cl4

Grafa: Radek X600 Pro

Modecom MC 2.0 350W czy inny?

tak do 150 Zł :f (szkoda, że BeQuiet! 350w są takie drogie ^^)

//tytuł tematu należy formułować konkretnie - poprawiono

//BlackRaven

Machej666
komentarz
komentarz

ta modecom dobry wybór,

ModeCom MC-350ATX 2.0 PFC

ew. jakiegoś chiefa 350w

Zjawa123
komentarz
komentarz

Jeszcze można dodać Deltę lub Fortrona 350W.

szagus
komentarz
komentarz

MC-350 będzie najlepszym wyborem w tej cenie.

Jak zależy Ci na ciszy to dołóż do Amacroxa Warriora AX400.

marcin286
komentarz
komentarz

szczerze to chyba dołożę do BeQuiet! 350W PurePower, zależy mi na ciszy nie na kosiarce ;p (mój procomp -.-)

chyba, że ten Amacrox jest też cichy?? jak ma się do BQ?

marcin286
komentarz
komentarz

ta cena jakoś tak odrzuca xD...

i tak będę brał w sklepie w mieście czyli do wyboru mam najbliżej Proline, Alsen, Sferis, Vobis(nie wiem czy mają takie rzeczy) ogólnie Wałbrzych

snip91
komentarz
komentarz

BQ będzie jak najbardziej dobrym wyborem. PurePower 350W dostaniesz za 170 zeta: http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=16309

Zasilacz mocny, cichy, porządna konstrukcja. Pociągnie znacznie mocniejszy sprzęt. Wersja 300W jest tylko 10 zł tańsza, więc ja bym dopłacił do 350W.

marcin286
komentarz
komentarz

Ok dzięki, mam nadzieję, że będzie w sklepie ;p

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Po co tak przepłacac?

za niecałe 150zł masz Chieftec'a 350W wydajnościowo wyjdzesz na to samo, a nawet jak rozbudujesz komputer o mocniejsze gpu to zasilacz da radę.

Machej666
komentarz
komentarz

hmm, chodzi o Decybele (dB) głośność.

BeQuiet jest cichszy.

:)

marcin286
komentarz
komentarz

już zamówiłem BeQuiet (czy tam BeKłajet xD) Pure Power 350W

szkoda, że w piątek dopiero będzie :/ ale chociaż w Proline za przesyłkę płacić nie musiałem ^^(nie wiem czy zawsze tak jest? ;d)

Cold
komentarz
komentarz
za niecałe 150zł masz Chieftec'a 350W wydajnościowo wyjdzesz na to samo, a nawet jak rozbudujesz komputer o mocniejsze gpu to zasilacz da radę.

Mam go i powiem, że jest średni. Napięcie trochę skacze a na amacroxie jest stabilne jak skała.

marcin286
komentarz
komentarz (edytowane)

Chiefteci schodzą na psy :/

wszystko przez podwykonawców w chinach :/

edit.(no chyba, że o czymś nie wiem xD by na mnie nikt nie wyskakiwał ;d)

Mateusztbg
komentarz
komentarz

No widzisz, jak mam Chiefteca GPS-450AA-101A dokładnie takiego: http://www.allegro.pl/item624389122_chieft...omputronik.html

i na cisze nie nażekam ani na żadne skoki napięcia.

Ciągnie c2d e6550@3,6ghz p35ds3r,8800GTS640ddr3, 2 ryski samsunga 250GB naped dvd i nagrywarke dvd z palcem w ... Zero skoków, budzenia itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.