x-kom hosting

Zasilacz potrzebny od zaraz

salim
utworzono
utworzono

Potrzebuję zasilacza do oto takiego zestawu:

- płyta główna Ga-7vaxp ultra

- procesor AMD Athlon AXDA20000DKT3C 1999 AMD

- RAM (DDR 256MB PC3200 DIMM i 256 MB 333DDR)

- dysk 80 GB

- karta graficzna radeon 9550 128 mb

Minimum wg mnie to 350W, bo teraz miałem 300W i pod wpływem tego tematu http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=106074 decyduje sie kupić nowy zasilacz i jaki waszym zdaniem bedzie najlepszy i ile wat ? mile widziane ewentualne linki.

szagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie waty się liczą, ale przede wszytkim marka. Do tego zestawiku wystarczy markowy 300-350W

Najtańsza będzie Delta, bądź Fortron

Nieco droższy Modecom MC-350 / Amacrox Warrior AX400

HQ19
komentarz
komentarz

Pierwszy zasilacz od razu od pada. Pozostałe dwa są OK.

HQ19
komentarz
komentarz

Jeśli jest Ci tyle złączy potrzebnych to możesz go wziąć. A ile masz kasy na zasilacz? Ja proponowałbym tak jak napisał @szagus wziąć ModeCOM MC-350. Jest to bardzo dobry zasilacz, tyle że kosztuje ze 100 zł. Mam go i nie narzekam.

salim
komentarz
komentarz

na tego modecom jednak sie nie zdecyduje.

to zostaje przy tym fortranie i on powinien w zupełnosci wystarczyć i nie bedzie problemu z resetowaniem sie ?, bo wczesniej miałem słabszy i resetował sie komputer przy włożeniu płyty cd, a miałem 300W Logic.

HQ19
komentarz
komentarz

No teraz na pewno nie powinieneś mieć takiego problemu.

Mateusztbg
komentarz
komentarz

Jeśli Cię stać, to weź chieftec'a 350W starczy Ci jeszce pod nowy config.

Jest cichy, stabilny, nie ma co do niego porównywać no-name'ów 500w itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.