x-kom hosting

nokia n82 vs se c902

gucus11
utworzono
utworzono

który telefon będzie lepszym wyborem? do tej pory korzytałem z se k750. zależy mi na dobrej jakości muzyk i i nienajgorszej jakości zdjęć. pasowałoby też żeby bateria trzymała jak najdłużej

z góry dzięki;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz (edytowane)

Nokia n82 to porządny telefon. Szybki symbian, ładny wygląd, aparat bardzo dobry, GPS, WIFI, Xenon ogólnie bardzo dobry tel. Będzie na pewno lepszy niż ten C902 ;)

BaRoSz
komentarz
komentarz

n82 należy do jednych z najlepszych produktów nokii, ma bardzo dobrego procka i dużo ramu. Na pewno ci sie nie znudzi bo Symbian oferuje mnóstwo bajerów :) S.E po pewnym czasie stają się troche nudne.. N82 oferuje zoom optyczny a C902 nie. Bateria lepiej trzyma niestety w C902 i jakość muzyki też będzie troszke lepsza, bo seria C to tak jakby Walkman@C-S. Ja bym brał n82 :)

patrick666
komentarz
komentarz (edytowane)

oczywiście ,że n82 :)

mam ją od roku i jak masz jakieś pytania to PM

c902 nie ma nawet co porównywać do n82...to jak ktoś z kolegów powiedział "tico do lambo".

poza tym se ma fatalny aparat,czego nie można powiedzieć o n82-5mpix+xenonowa lampa robią swoje.

Do tego w Nokii jest sporo RAM-u,co zapewnia płynność,a symbian jest zupełnie nowym światem dla posiadaczy soniaków.

Dobre wykonanie i czysta,głośna muzyka też zasługują na pochwałę.

Bardzo polecam!!!

O wbudowanym GPSie nie wspomnę :P

a sony ericsson co nam oferuje?

fatalny aprat,średnie wykonanie,bardzo cichy,fatalny aparat i jeszcze gorsza lampa błyskowa (jeśli można ją nazwać błyskową). Do tego brak symbianu/a(nie wiem jak się odmienia:D) i bez GPS'a =dno

:)

Mam nadzieję ,że pomogłem...

EDIT: no dobra,jedyny + SE to trochę lepsza jakość muzyki w słuchawkach,nic poza tym :P

qnick
komentarz
komentarz

Nie bierz tego SE. Lubie te telefony, miałem kilka, ale C902 to straszny złom. Siostra ma chyba od pół roku a klawisze i napisy się już powycierały, w dodatku jest strasznie zamulony. Zanim uruchomi się aparat to zdążysz wypić kawę spokojnym tempem.

pitrek17
komentarz
komentarz

ja od zawsze miałem se ale gdybym miał do wyboru te telefony z przykrością serca wybrał bym noki oczywiście z powodów w.w .

P.S Nie ma się co zastanawiać bierz nokie i już :)

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

O SE w zasadzie nic nie wiem bo to nie moją działka...

Ale jeżeli chodzi o Nokie to solidny fonik...

Jedyna wada/zaleta ( jak kto lubi) to symbian.

W tego typu fonikach należy się WM wg mnie...

Procek 333 Hz + 128 mb ramu się marnuje przez symbiana...

Nie mówię że WM to też rewelacja... Po tygodniu nie wyłączania fona, RAMu po prostu zaczyna brakować:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.