x-kom hosting

REKLAMA NA Naszej Klasie

marcin001
utworzono
utworzono

16 maja otwieram nową pierogarnie. Z racji tego że portal Nasza Klasa jest teraz bardzo popularny, chciałbym założyć konto fikcyjne mojej pierogarni i rozesłać zaproszenia do wszystkich mieszkańców Czechowic-Dziedzic mających konto na NK.

Czy byłaby możliwość automatycznego rozesłania zaproszeń tylko do mieszkańców miast ustalonych przeze mnie??

Np. poprzez napisanie jakiegoś kodu, programu, definicji...

Zdam się tutaj na Wasze doświadczenie i propozycje, gdyż osobiście nie orientuję się w tym temacie.

BARDZO PROSZĘ O JAKIEŚ PROPOZYCJE

Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC

Lucider
komentarz
komentarz

A jesteś zaznajomiony z terminem "spam" ? Zdając sobie sprawę z tego, że jest to nielegalne i na naszej klasie kategorycznie zabronione? (właściwie to wszędzie jest zabronione, ale na naszej klasie właściwie podajesz policji adres pod który ma zapukać, jeżeli tylko ktoś wniesie skargę).

przemek980
komentarz
komentarz

Lucider ma rację. Lepiej zainwestuj w baner reklamowy i stronę internetową. Przynajmniej będzie legalnie :)

2BE.PL
komentarz
komentarz

Witaj,

Może lepszym rozwiązaniem będzie reklama w lokalnej prasie albo ulotki.

Miłego dnia,

marcin001
komentarz
komentarz

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i udzielone porady.

Ja zdecydowałem się na założenie strony internetowej i roznoszenie ulotek.

  • 1 rok później...
dream.
komentarz
komentarz

Nie wiem, czy dobrze powiem, ale moim zdaniem rozsyłanie reklam (nawet ręcznie) bez wyrażenia zgody użytkownika jest sprzeczne z prawem - nie mówiąc już o stosowaniu programów. Słyszałem kiedyś o podobnej sprawie, w której dwóch młodych ludzi wysyłało właśnie taki spam. Nasza klasa zgłosiła to na policję i oświadczyła, że w wyniku ich działań i (przeciążenia serwerów) stracili kilka milionów. Nie wiem czy warto - rób jak uważasz, ale ja odradzam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.