x-kom hosting

Windows 3.1

vaxtor
utworzono
utworzono

co tu wiele pisac poprostu windows... :evil:

Fafu
komentarz
komentarz

bajera ;) kiedyś to było coś!

zeniTh
komentarz
komentarz

hehe moze nie jestem az taki stary ale serio mialem takiego windowsa na moim pierwszym kompie :) to bylo w 2000 roku ;] naprawde byl spoko tak samo jak moj pierwszy komp :D

Przemek
komentarz
komentarz
ale serio mialem takiego windowsa na moim pierwszym kompie :) to bylo w 2000 roku ;]

Z jakiej okazji ?

Popek
komentarz
komentarz

Pewnie jego móżdżek zaczął myśleć ! :P Jak tak sobie na tego najnowocześniejszego Windows Demon Speed ! :D Ja bym w takim dzień nie wytrzymał :D

zeniTh
komentarz
komentarz

popek11, smiej sie smiej a Ty w 2000 roku pewnie miales ze 4 latka to co to jest komputer to nawet o takim czyms ci sie nie snilo xD

Popek
komentarz
komentarz

Poprawka w 2000 miałem 5 lat :P Wtedy już wiedziałem co i jak, miałem wtedy poczciwego Milenium

demarco
komentarz
komentarz

To był komp, Jeszcze ciągle go mam. Na strychu leży. Pamietam w '94 roku kosztował 3,5tys zł. Mam sentyment do niego. Te gry... Stunts, test drive 2,3...

Muszę kiedyś go uruchomić

adjaro
komentarz
komentarz

Ach... Win 3.11 ja go pamietam miał okazje styknąć się z nim jak byłem mały:D niewiem dlaczego ale jakoś wydawał mi się ładniejszy do win 95... xD xD xD

zeniTh
komentarz
komentarz

adjaro, jesteśmy w tym samym wieku :) ja też go "używałem" jak miałem pierwszego kompa :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.