x-kom hosting

Tani zasilacz 500w 2x 6-pin

Sztywniak
utworzono
utworzono

Witam. Jaki polecacie tani zasilacz: ( cena najlepiej >100) minimum 500w z dwoma 6-pinowymi wtyczkami PCI Express o obciążalności 75 W ??? (wymagania mojej karty).

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

kozman
komentarz
komentarz

Do jakiego sprzętu ten zasilacz ma być?

Zazwyczaj wymagania co do zasilacza są mocno zawyżone i wystarczy markowe 400W.

PaQre
komentarz
komentarz

Kup Modecoma MC 350W pewnie nie masz mocnego sprzętu więc powinien starczy.Napisz jaki masz sprzęt.

Sztywniak
komentarz
komentarz (edytowane)

core 2 duo e8400, asus p5q se, grafika 512MB SAPPHIRE Radeon HD4870 DDR5 HDTV 3600/750MHz, pamięć 2x 1024 800mhz geil. W wymaganiach karty wyczytałem coś takiego

- Płyta główna z przynajmniej jednym wolnym slotem PCI Express? o przepustowości x16

? Zasilacz o mocy co najmniej 500 W z dwoma 6-pinowymi wtyczkami PCI Express o obciążalności 75 W (600 W i cztery 6-pinowe wtyczki dla dwóch kart graficznych pracujących w trybie ATI CrossFireX?)

To ile ma być tych wtyczek w zasilaczu, bo już się pogubiłem?

PaQre
komentarz
komentarz

To co pisze producent to pic na wode.Do tego sprzętu spokojnie starczy markowe 400W lub 450W.Za 100zł nie wsadzaj do tego sprzętu zasilacza bo nie starczy.Nie warto oszczędzac na zasilaczu bo to się ''odwdzięczy'' szybko albo jeszcze szybciej.Weź Corsaira 450W.

kozman
komentarz
komentarz

Corsair CMPSU-450VXEU

Mocny, chichy zasilacz.

Spokojnie starczy do Twojego configu.

szagus
komentarz
komentarz

Corsair 450W jest super, tylko, że jest droższy od niejednego dobrego taniego 500W XD

Nieco taniej proponuję OCZ 500W

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.