x-kom hosting

Problem z odtwarzaniem 3gp

krzysiek_102
utworzono
utworzono

Do tej pory było ok,ale po w graniu Allplayera a następnie odinstalowaniu go porażka.Używam ACE Mega codecs a w nim jest Media Player Clasic i on mi odtwarzał 3gp.Teraz się zawiesza przy odtwarzaniu 3gp.Odinstalowałem go i na nowo zainstalowałem ale niestety.Na drugim kompie mam ten sam zestaw kodeków i wszystko działa.Sprawdzałem ustawienia obydwu Media Playerów są takie same.Za podpowiedź z góry dzięki:)

krzysiek_102
komentarz
komentarz (edytowane)

W jaki sposób odinstalować całkowicie kodeki aby nie pozostały jakieś śmieci(format odpada)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Przez dodaj i usuń programy, następnie w C:\Program Files odszukujesz ich katalog i usuwasz, możesz jeszcze przeczyścić rejestr Ccleanerem: http://www.instalki.pl/programy/download/n...we/CCleaner.php

krzysiek_102
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję za podpowiedź,wszystko pięknie hula,tylko jeden problem-nie wiem jak powiększyć napisy w Media Player Classic ? Homecinema

przy odtwarzaniu filmów

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Widok=>opcje=>napisy=>domyslny styl=>opcja font (klikasz na domyslna nazwe czcionki, chyba arial i z prawej ustawiasz wielkosc

view=>options=>subtitles=>default style=>jak wyzej

krzysiek_102
komentarz
komentarz

Właśnie w tym problem że robię wszystko tak jak poradził jacmiszcz92 ale nic się nie zmienia,wybieram czcionkę-akceptuję i bez zmian

Psycholandia
komentarz
komentarz

Przeinstaluj program zatem.

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

a jak zmienisz czcionke na jakakolwiek inna to jest to samo?

krzysiek_102
komentarz
komentarz

To już chyba można podciągnąć pod czary,otóż:na drugim komputerze mam zainstalowany zestaw kodeków ACE Mega Codec i w nim jest Media Player Classic,próbowałem zmienić czcionkę na inną jak sugerował jacmiszcz92 i nie dość że się nic nie zmieniło to jeszcze znikła czcionka Arial,nie ma jej na liście.Na laptopie mam zestaw kodeków K-Lite ten który mi zaproponowaliście i odinstalowałem go i ponownie zainstalowałem jak sugerował Andziorka i napisy nie można powiększyć,czyli już na dwóch kompach mam ten sam problem.BSPlayer zmienia mi wielkość napisów ale to już teraz z czystej ciekawości,bo to przecież to nie czary

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.