x-kom hosting

Zasilacz-wybór odpowiedni?

Zasilacz:Core i7,GTX 285+zapas na SLI/SLIx3  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki zasilacz by?cie polecili do powy?szej konfiguracji?

    • Raidmax 1000 W
      0
    • MODECOM VOLCANO 1500 W
      2
    • Corsair 850 W
      1
    • Corsair 1000 W
      0
    • BeQuiet! DarkPower 850 W
      10
    • Cheftec 850 W
      0
    • Inny (jaki i dlaczego?)
      2


dragon91pl
utworzono
utworzono

Sonda na temat zasilacza do konfiguracji pod i7. Wejdzie do niego GTX 285 a w przyszłosci SLI lub SLIx3. Więc musi być bardzo przyszłościowy. Co polecacie?

marcinx26
komentarz
komentarz

żaden . czysta głupota , sli gtx 285 obsłuży spokojnie słabszy sprzęt , a prędzej mi kaktus wyrośnie nim zainwestujesz w 3xSLi

szagus
komentarz
komentarz

j.w. SLI nie będzie się opłacać, lepsza będzie jedna, mocniejsza karta, która do tego wyjdzie taniej i pobierze mniej prądu

dragon91pl
komentarz
komentarz

Wy tak mówicie:D ja nie wiem co będzie do przodu ale coraz więcej jest prądożernych machin. Więc i tak i tak się mi przyda akurat. Zwłaszcza że mam pełno różnych dodatków popodłączanych do kompa.

szagus
komentarz
komentarz

Dodatki raczej mają własne zasilanie (do gniazdka), a te co nie mają to nie ciągną dużo mocy.

Osobiście nie brałbym więcej jak 650-750W. Nawet do i7 i SLI wystarczy.

dragon91pl
komentarz
komentarz

Hmm to jakiego polecasz? BeQuiet? Corsair?

marcinx26
komentarz
komentarz

tak , to najlepsze zasilacze jakie możesz kupić :) celuj w 600-700 wat max

dragon91pl
komentarz
komentarz

Swoją drogą wiem, że po OC i7-ki będzie czerpał okrągłą sumę Watów. Co Wy na to? Staczy? W normalnym działaniu jest 150 W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.