x-kom hosting

[Rozwiązany] Spadlo birate

Kinqua
utworzono
utworzono

Witam! mialam plik wav, i gdy zkonventowałam go na mp3, birate spadło maxymalnie, ze 1411 do 96 ;/

Można zapobiec temu albo cos z tym zrobić?

leonardofree
komentarz
komentarz

To normalne. Wav to zwykle nieskompresowany format o dużych rozmiarach i skompresowało ci się do mp3. MP3 ma maksymalnie 320 kb/s. Mp3 używa się by mieć mały rozmiar przy dobrej jakości. Nie da się chyba zrobić mp3 o 1411 kb/s bo nie ma takich kodeków audio dla mp3.

Kinqua
komentarz
komentarz

a przynajmniej mp3 o 128?? da sie na tyle zrobić? bo mi zawsze konwentuje na 96 ;/

leonardofree
komentarz
komentarz (edytowane)
a przynajmniej mp3 o 128?? da sie na tyle zrobić? bo mi zawsze konwentuje na 96 ;/

Ściągnij sobie program format factory, tam przekonwertujesz prawie wszystkie formaty także video. Wejdź w zakładkę audio- Wszystko do mp3 i w ustawieniach wyjściowych nastaw na 128 kb/s 44 khz kanały audio 2 = zakładka Wysoka jakość

Edytowane przez leonardofree
Kinqua
komentarz
komentarz

Dzięki !!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.