x-kom hosting

[Rozwiązany] Do Play drożej?

krystian478
utworzono
utworzono

Witam!!!

Otóż od pewnego czasu zastanawiam się nad zmienieniem operatora i zainteresowała mnie oferta mixa w Play, lecz słyszałem, że połączenie z innej sieci do Playa kosztuje ok 90gr.

Szukałem w internecie danych na ten temat lecz znajdowałem info z 2007r. i 2008r (nieco przestarzałe :D ). A wiec pytam się was forumowicze czy to prawda?

Mile widziane linki do jakiś aktualnych wiadomości.

kozman
komentarz
komentarz

Teraz cena już chyba nieco spadła, ale i tak jest drożej niż do Ery,Plusa czy Orange.

Bodajże teraz jest 68 gr/min

krystian478
komentarz
komentarz

Tak, ale mi chodzi o cenę minuty np.: z Ery do Play!

Unitra
komentarz
komentarz

Nie napisałeś nic takiego w pierwszym poście. Masz rodzine/dziewczyne w erze że tym się przejmujesz?

//i co poprzez to chcesz osiągnąć?

//Sonido

filu
komentarz
komentarz (edytowane)
Kolega podał link. Wystarczy wejść i zobaczyć. Pisze :Cena minuty do innych sieci <_<

Wybierając operatora radziłbym ci się kierować znajomymi/rodziną. Najlepiej wybrać tego samego operatora co mają oni. Będzie taniej. Zwróciłbym również uwagę na to jak często doładowujesz konto.

Unitra
komentarz
komentarz
Tak, ale mi chodzi o cenę minuty np.: z Ery do Play!

Tylko nie wiem na jakiej taryfie w Erze Ci chodzi no więc tak.

Nowa Era Mix 25: 69gr do wszystkich sieci

Nowa Era Mix 50: 59gr do wszystkich sieci

Nowa Era Mix 75: 49gr do wszystkich sieci

O abonamentowej nic nie napisali o play więc nie wiem jak jest.

Jeżeli chodzi o Nowy Tak Tak wystarczy uważnie czytać.

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/nowy_tt

Pod spodem drobnym druczkiem. " * Nie dotyczy połączeń do Abonentów lub Użytkowników P4 Sp. z o.o. [ czytaj PLAY ] do których koszt minuty połączenia wynosi 0,79zł z VAT. Szczegóły w Cenniku taryfy Nowy Tak Tak w systemie Tak Tak w sieci Era "

Taryfa Happy to samo co w taryfie Nowy Tak Tak.

A co do abonamentu nigdzie nie jest napisane lub ja nie mogę znaleźć, równie dobrze mógłbyś pójść do salonu Ery i się spytać o koszty, nikt Cię tam nie zje. -.-

FoXx
komentarz
komentarz (edytowane)

tak to prawda... do play sa inne stawki.... jakby nie było takich to pewnie polowa klientow mial juz play... niestety stawka 3 mocarzy (Plus Era Orange) wynosi do play 72-79gr/min to niektorych powstrzymuje przejscie do play... no poradzic..

tu masz link np. do cennika plusa

http://plus.pl/oferta_indywidualna/plus_ab...fy_syberyjskie/

zobacz jak na dole napisali ze do play 72gr..

krystian478
komentarz
komentarz

foxr0x dzięki!

zamykam temat :P

patrick666
komentarz
komentarz

nie ty zamykasz ;P tylko uprzejmy pan moderator ;)

a co do tych cen to przesada..aczkolwiek radziłbym przeczekać,bo na pewno po jakimś czasie ceny się unormują...

biorąc tel w play będziesz musiał się liczyć z tym ,że to Ty będziesz musiał do wszystkich dzwonić :P

najlepiej mieć znajomych w tej sieci lub zaproponować im przejście.

wtedy będzie fajnie...

btw. w cennikach play jest często jako sieć P4 lub coś w tym stylu ;)

teraz myślę iż można zamknąć...wszystko co trzeba jest już powiedziane :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.