x-kom hosting

Problem z filmami ciemno jest;/

Sanney
utworzono
utworzono

Witam was. Mam dosyć duży i denerwujący problem ;/ Mam problem najwidoczniej z ustawieniami karty graficznej. Chodzi o to że gdy oglądam filmy poprostu zbyt ciemno jest;/ Napewno to nie żadne ustawienia kodeków czy programu do odtwarzania filmów. Problem tkwi zapewne w ustawieniach karty graficznej , chodź bawiłem sie ustawieniami Video ale nie dało tego efektu pełnego którego oczekiwałem. Może jakies nowe sterowniki do mojej karty czy coś?? 3 moich kumpli maja takie same monitory jak ja tylko ze karty graficzne geforce i filmy sie poprostu cudownie oglada super jasność i woogle! a u mnie poprostu jest za ciemno :( Liczę na waszą pomoc :) Pozdrawiam

falcon1984
komentarz
komentarz

A może kolory RGB poprzestawiałeś sobie w monitorze ?

Druga kwestia to zmień sterowniki na najnowsze jeśli takich nie masz. Co do filmów to polecam: kodeki CCCP i odtwarzacz SubEdit Player

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.