x-kom hosting

doradźcie proszę SE C510i vs. SE C702 vs. SE C902 vs. SE W595s

gucus11
utworzono
utworzono (edytowane)

witam.

właśnie kończy mi się umowa w orange i chcę wymienić telefon bo mój stary dobry k750i wysiada (mam go ok 3 lata). mam zaufanie do SE i to moje propozycje

-SE C510i

-SE C702

-SE C902 (do tego musiałbym sporo dopłacić)

-SE W595s (dostępny w orange w wersji linette)

telofonu potrzebuję oprócz (smsowania i dzwonienia) do robienia w miarę dobrych zdjęć, tudzież nagrywania krótkich filmów, słuchania muzyki (dobra jakość dźwięku mile widziana), no i pasowałoby żeby był funkcjonalny, przyjemny w obsłudze i solidny.

bardzo proszę o pomoc

z góry dzięki;)

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

JA bym brał c702

Ale polecam ci też k770i

super foty

muza gra spoko- ja osobiście wgrałem do niego akustykę z w880i i porównałem z kolegi k770i i jest sporo głośniej

jeden minus to ruszająca się klapka od bateri (z tyłu) ale teraz to co w 2 sony ericssonie się zdaża :/ np k550i

k510i itp. itd.

gucus11
komentarz
komentarz

c702 ma chyba za słabą baterię. a czym różni się ten k770i od np c510?

patrick666
komentarz
komentarz

c902 -ma fatalny aparat (zdj robi jak 1.3) i do tego zupełnie beznadziejna lampa-wiec odrazdam!

c702 z tego co widzę też zwykła lampa,więc zdj też nie bedą zbyt ładne

ten w595 jest całkiem ciekawy(napewno dobra jakość muzyki),aparat też nienajgorszy,ale brak lampy sprawia ,że zdj będa OK tylko na dworzu i to w południe ;/

wogóle polecałbym ci tel jeśli już od SE to z serii K

a swoją drogą super wyborem będzie Nokia n82 ;P

z tych co podałeś brałbym chyba w595 -we wszystkim aparaty są raczej słabe,a ten chociaż muzyczny i ładnie wygląda ;P

c702 bardzo się muli (chyba że na nowszym sofcie jest lepiej)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.