x-kom hosting

Abonament - jaka sieć najlepsze warunki?

Danci
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym kupić jakiegoś dobrego fona na abonament. Najlepiej żeby abo było jakoś 25 zł miesięcznie. Możliwość po jakimś czasie zmienay telefonu. Żeby nie wygadana kasa przechodziła na nast. miesiąc.

Aha i czy to jest tak, że jak mi z marca nie wygadana przejdzie na kwiecień to później, gdy nie będę wygadywać to przejdzie na maj też?

Buster
komentarz
komentarz

Era ma całkiem spoko warunki, tylko telefony drogie... a z przechodzeniem minut masz tak, że te minuty które Ci przechodzą nie mogą być większe niż darmowe minuty jakie otrzymujesz co miesiąc (np. ja tak mam, mam 70 minut, a więcej niż 70 z poprzednich miesięcy mi się nie może nakumulować) Zobacz też Play, nieźle się reklamują i też wygląda ok

Machej666
komentarz
komentarz

spróbuj to

http://www.opengsm.pl/

ale nie wiem ile to jest warte

Danci
komentarz
komentarz

Ale mój kuzyn mi tak mówił, że z orange ma 25 zł miech i jak nie wygada 25 zł miech to mu przechodzi na next.

patrick666
komentarz
komentarz

jeśli chcesz nowy ,dobry w miarę tani telefon to tylko PLAY!

ew. komis (wyrwać nówkę) i jakaś sieć na kartę :P np. 36,6 ;P

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiem że to już offtop co napisze ale ... co mi tam...

Wg mnie najtaniej jest mieć fona na kartę... nie ważne w jakiej sieci byle tylko na kartę....

Ja mam w simplusie 29gr do wszystkich ( prócz Play) , darmowy jeden nr , pakiet 25 mb za 5 zł.... Opcjonalnie jakieś tam eski ale nie wiem po ile bo w życiu wysłałem może z 5 :). I najważniejsze, brak cyrografu...

Czego chcieć więcej... ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.