x-kom hosting

Zbyt nowa karta graficzna?

Alucard Nosferatu
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema, z gory mowie, ze ten temat tu zalozylem poniewaz to jest wina "zbyt nowej" karty graficznej.Otoz moj problem wyglada tak: Nie mam swiatel w Splinter Cell: Pandora Tomorrow.Po prostu tam gdzie powinno byc swiatlo jest ciemno.Np. gdy podejde lampy ktora teoretycznie sie swieci pokazuje mi sie, ze jestem calkowicie widoczny choc nie widac zeby swiecila.Zobaczylem filmiki na Youtube i rzeczywiscie ludzie maja swiatla (np. latarnia sie swieci i oswietla okolice gdzie u mnie jest ciemno) tam gdzie ja tego nie mam.Czy jest jakis spobob aby temu zaradzic?

A43vil
komentarz
komentarz

Zbyt nowa karta graficzna ? to jaką masz Radeona 5000 ? Konkretniej podaj model i najlepiej cały swój config. Drugim powodem mogą być sterowniki upewnij się że masz najnowsze.

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz (edytowane)

Moj sprzet to:

GF GTX 260

Intel Core 2 Duo E7400

2GB RAM.

Chodzi mi o to, ze ta gra ma juz swoje lata a jak wiadomo czasem tak wychodzi, ze jak ma sie sprzet np. z 2006 roku, a gra jest z 2000 moga pojawiac sie jakies bledy graficzne.

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Próbowałeś np zmniejszać detale ? ja miałem takie bugi z najstarszym harym poterem że wszystko mi fruwało na wysokie rozdzielce. Lub zainstaluj najnowsze uaktualnienia do tej właśnie gry.

Btw. Podkręć sobie proca bo o wiele za słaby do tej grafiki.

Best93
komentarz
komentarz

Jak już wspomniał A43vil , winą mogą być sterowniki. Może to być błąd gry, lub piracka wersja . Miałem tak w pewnej grze i pomogła mi reinstalka gry.

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz (edytowane)

Sa tam tylko 3 opcje: "Niskie, Średnie, Wysokie".Probowalem wszystkich - nie pomoglo.Moze da sie cos ustawic w plikach gry?

Kupilem Edycje Kolekcjonerska, stery najnowsze.Z czasem jak zmienialem kary graficzne mialem to samo.Pierwsze byl GF8500, nie pomoglo.Pozniej HD 3850, nie pomoglo.Teraz mam GTX 260 i to samo.

Ps.Wszystkie gry mam oryginalne ;>

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Zawsze miałeś tego samego windowsa ? Może to wada windowsa lub brak jakiegoś pliku

kozman
komentarz
komentarz

Patche do gry zainstalowane wszystkie?

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz (edytowane)

Znaczy... nie rozumiem o co Ci dokladnie chodzi.

Czy robilem w tym czasie formata?Tak, wiele razy.

Czy mam caly czas XP'ka?Tak.

Patche na pewno zainstalowane wszystkie bo ta gra dosc dawno wyszla wiec dziwne by bylo gdyby nie bylo wgranych wszystkiech patchy :P

Best93
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj zainstalować najnowszego patcha do tej gry jeśli wcześniej tego nie robiłeś, np stąd: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=15827

EDIT: Jeśli masz patcha to może w opcjach graficznych gry oprócz tyczh trzech poziomów jakie podałeś , są jeszcze jakieś dodatkowe funkcje.

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Próbowałeś gre odpalić na innym słabszym sprzęcie, może masz po prostu wadliwy produkt.

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak zainstaluje powiem czy cos pomoglo.

Wlasnie bede probowal u kolegi zainstalowac ale najpierw zainstaluje tego patcha.

@Edit

Niestety nie pomoglo.

Best93
komentarz
komentarz

W takim razie zainstaluj tę grę u kolegi jak już wcześniej napisałeś, aby dowiedzieć się czy nie masz wadliwej wersjii gry która w tym przypadku jest bardzo prawdopodobna.

//Panie papuga, jedna rada wystarczy

//Sonido

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeszcze dla pewnosci sciagam demo gry.Zobacze czy tam bedzie wszystko OK.

@EDIT

Sciagnalem demo i dalej to samo.Demo rozgrywa sie w tej misji http://www.youtube.com/watch?v=7SgML33iWTE

Na tym filmiku widac jak juz sie jest w pociagu, ze sa odbicia swiatla na podlodze itp.U mnie tego nie ma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.