x-kom hosting

ATI Ultimate CS Drivers

Bomaw
utworzono
utworzono

Witam

Juz dosc dlugi czas gram w cs lecz nigdy nie mialem 100fps w grze.Wlasnie na internecie znalazlem takie cos jak Counter-Strike Ultimate Drivers dla karty ATI(Posiadam Ati Radeon 9550).Widzialem w opiniach ze gracza to pomoglo.Pobralem probowalem zainstalowac i wyskakuje komunikat : Instalator nie był w stanie znalezc komponentów instalacji przy biezacym systemie sprzetowym i konfiguracji oprogramowania.Nalezy sprawdzic obecnosc koniecznego oprogramowania i sprzetu.Sterowniki do karty pobralem wlasnie najnowsze z http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx.

Prosze o pomoc z gory dziekuje;)

Pozdawiam

A43vil
komentarz
komentarz

Na pewno pobrałeś sterowniki na swój system i na swoją grafikę?

Bomaw
komentarz
komentarz

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx Nastepnie dalem Windows XP Professional/Home->Radeon->Radeon 9550.

Wlasnie zauwazylem ze mi w cs myszka co jakis czas plywa po zainstalowaniu tcyh sterownikow.

A43vil
komentarz
komentarz

Może to być wina tego że to sterowniki modyfikowane, a nie sterowniki od głównego producenta. Więc mogą różnie działać an rożnych kartach graficznych. Mówię oczywiście o tych Counter-Strike Ultimate Drivers

Bomaw
komentarz
komentarz

[sPECIAL] counter-strike ATI driver. Specjalne sterowniki do kart graficznych ATI. Obsługują one karty

z serii 9200, 9500, 9600 i 9600pro. Dedykowane są specjalnie do counter-strike, więc niektóre gry mogą na nich nie działać.

* Bazują na catalystach 3.8

* Bazują na najszybszym sterowniku opengl ATI

* Zoptymalizowane pod counter-strike

* Poprawiona gamma

* Naprawione przypadkowe gubienie "klatek" podczas gry.

* Naprawiony tzw. "wysoki recoil" w grze. -----> i co ? :)

* Najlepsza jakość i wydajność w counter-strike

A co do sterownikow do mojej karty graficznej to pobralem dobre?Bo nie wiem co jest z ta mysza;p

A43vil
komentarz
komentarz

Bazować a być robione to jest różnica, poza tym nie wymagałbym cudów od tych sterowników gdyż większość modyfikowanych sterowników to tylko przesuwane suwaki z jakości na wydajność by pseudo zwiększyć fpsy w grach kosztem utraty jakości. Te sterowniki wypuścił bodajże team NGO.

Bomaw
komentarz
komentarz

Bo ja sie zabardzo na tym nie znam do ilu mozna podkrecic moja karte grafczina?Boje sie zeby jej nie przegzac

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

No tutaj to już jest rożnie każdy model ma inne granice. Powiem ci że nie warto podkręcać kart na AGP [tych starszych] tym bardziej twojej która jest dość stara, nie da ci to widoczne wzrostu wydajności. Miałem dokładnie to samą grafikę jak grałem w CS i żadne podkręcanie nie czyniło mojej gry bardziej płynna.

Ale jak już bardzo chcesz to podaj moc zasilacza i swój procesor.

Bomaw
komentarz
komentarz

Zasilacz 230V-AC

4 A 50Hz

Procesor AMD Sempron 2300+

A43vil
komentarz
komentarz

To co podałeś to nie moc zasilacza tylko maksymalnie napięcie. Musisz otworzyć boczne skrzydło obudowy i stamtąd przeczytać.

Bomaw
komentarz
komentarz

Moc 400 W

A43vil
komentarz
komentarz

To spokojnie nawet jak to jest noname to takiego kompa uciśnie 2 razy, sam żylem na noname 5 lat i nawet oc szło dobrze hehe. Więc chcesz przystąpić do oC ?

A43vil
komentarz
komentarz

NIe za dobry zasilacz no ale oke jak chesz to ściągnij sobie program riva Tuner i ATI Tool. Tu masz poradzieja :

http://oc-forum.org/index.php?showtopic=15...entry1057354659

ATi toolem będziesz stresował grafikę.

Bomaw
komentarz
komentarz

Ok dzieki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.