x-kom hosting

Obudowa z ALLEGRO

Yamasaki1994
utworzono
utworzono

Siema do nowego kompa chciałbym kupić tą obudowę i nie wiem czy wejdzie do niej Scythe Ninja 2

http://www.allegro.pl/item624876678_cooler...ny_z_oknem.html

Będą do niej dokupione 2 wentyle LED (przód i tył)

A ten co jest w zestawie dam na dół by popychał powietrze do góry wiejąc przy tym na kartę graficzną

Tomcio110977
komentarz
komentarz

Jeśli się nie upierasz przy twej obudowie to ja poleciłby Ci Sharkoon 9 do niej się zmieści nawet Scythe Mugen

i 3 wentyle 120 mm. U mnie właśnie tak jest kosztuje troszkę więcej ale na pewno będzie lepszym wyborem od

tego ccoler mastera.

Tutaj masz link do tej obudowy Sharkoon 9

casion
komentarz
komentarz

I sharkoon i ten cm elite są bardzo dobrymi obudowami . W dodatku Cooler Master ma okno . Możesz brać tego CM'a chyba że bardziej podoba Ci się Sharkoon ;)

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

Zależy mi żeby było okno

A jak możecie to odpowiedzcie mi jeszcze na pytanie dot. karty graf.

Czy opłaca mi się brać gtx260 216 do rozdzielki 1280x1024

czy wystarczy gtx260 192

Mile widziane testy porównawcze gtx-ów 216 i 192

albartos
komentarz
komentarz

Do tej rozdziałki 9800gtx to będzie za dużo. Jak nie zamierzasz grać w wyższej to chyba nie warto kupować takiej karty.

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

Tak ale AA dużo mocy karty zżera więc chyba warto mieć mocniejszą

to co brać

192 za 669

czy

216 za 730

Szattek
komentarz
komentarz

Jak nie będziesz wymieniał niedługo monitora to chyba najlepiej Hd 4850 :P. Jeżeli będzesz wymieniał (na ok 22 cale) to oczywiście gtx 260 core 216. (gdzie masz za 669zł starego GTX'a?)

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

na ESC

a tak to dzięki zastanowię się jeszcze

albartos
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś geforce 8800 gtx, który jest trochę słabszy od 9800gtx i 9800gtx+. W 1280x1024 wszystko śmigało na maxa w dx10, w 1650x1050 wszystko działało na maxa w dx9. Jak masz windowsa xp i monitor na 1280x1024 to naprawdę nie warto kupować takiej mocnej karty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.