x-kom hosting

Zakup nowej karty [500 PLN]

bizoner
utworzono
utworzono

Witam,

niestety polecony mi na tym forum HD4850 Gigabyte Zalman Fan nie spełnia do końca moich oczekiwań, chciałbym prosić o poradę.

Zestaw jak w sygn. Sprzedaję obecną kartę (za ile? ma niecałe 3 m-ce, gwarancja, nie kręcona GRATIS regulator obrotów ZALMAN FM 2, którego ja nie stosowałem) i dorzucam 500 PLN. Co za to dostanę i o ile wydajniejsze w %?

POzdrawiam

Lipton
komentarz
komentarz

Za Radeona HD4850 powinieneś dostać te 430-450 zł. Czyli będziesz miał do wydania około 940 zł. W tym przedziale kart mamy do wyboru Radeona HD4890 oraz GTX275. Są one podobnej wydajności. Tyle, że za ponad 150 zł mniej możemy dostać nie wiele gorszego GTX-a 260 na core216. Jest to najbardziej opłacalny wybór z tych trzech kart. Karta kilkanaście % szybsza od HD4850.

Test:

http://pclab.pl/art33875.html

szagus
komentarz
komentarz

Czy będziesz podkręcał procesor? Jeżeli nie to i tak nie zauważysz wielkiej różnicy.

Tak jak radzi Lipton, najbardziej opłacalna w tej cenie będzie GeForce GTX260 core 216, dużo droższe karty mają tylko trochę lepszą wydajność. Ta karta wymaga jednak ok. 3.4-3.6GHz na rdzeń procesora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.